KAUNO TILTAI vs KRASTA AUTO KAUNAS (72:69)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Po įtemptos kovos laimėjo "Kauno Tiltai"

2011 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 3431

Pirmadienį(11.14), Kauno Švaros sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos, „Kauno Tiltai“ (šeimininkai) ir „Krasta Auto Kaunas“ (svečiai) ekipos. Po įtemtos ir sudėtingos varžybų pabaigos pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Varžybų rezultatas – 72:69(25:17, 16:21, 12:15, 19:16).

Pirmajame kėlinuke į priekį šovė aikštelės šeimininkai pribloškę savo varžovus taikliais tolimais metimais, kurių šiame kėlinyje jie pataikė penkis. Atrodė, kad svečių komanda jau nuleis rankas, tačiau po kelių sėkmingų epizodų jie atsigavo. Rezultatas po kėliuko – 25:17.

Antro kėlinio pradžią vėl geriau sužaidė šeimininkai, kurie padidino savo pranašumą iki 16 taškų, daugiausia prie to prisidėjo M.Mažeika, pataikęs kelis tolimus metimus. Tačiau vėliau šeimininkai tarsi sustojo, galbūt atsipalaidavo ir tai leido jų varžovams surengti spurtą 0:16. Vėliau komandos apsikeitė keliomis netiksliomis atakomis. O kėlinio pabaigą sėkmingiau pabaigę šeimininkai įgijo 3 taškų pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 41:38.

Trečią ketvirtį komandos pradėjo susikaustę ir sunkiai rinko taškus, tai buvo nerezultatyviausias kėlinukas šiose varžybose. Abi komandos žaidė lygiai ir ne viena neįgijo didesnio pranašumo. Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko surengti kelias tiksliais atakas ir tai jiems leido išlyginti rezultatą. Rezultatas po ketvirčio – 53:53.

Ketvirtasis kėlinys buvo įtemptas ir nervingas, kadangi pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Tačiau nei viena neįgijo saugaus pranašumo iki pat varžybų pabaigos. Šeimininkams pirmaujant 4 taškais, M.Mažeika užsidirbo nesportinę pražangą, taip suteikdamas šansą išlyginti ar net persverti rezultatą savo varžovams, tačiau G.Rinkevičius realizavo tik vieną baudos metimą, o ataka buvo netiksli. Šeimininkai padarė klaidą savo aikštės pusėje taip suteikdami dar vieną šansą savo varžovams, tačiau paskutinės svečių atakos metu, du tolimi metimai tikslo nepasiekė. Taigi rezultatas po varžybų – 72:69.

Po varžybų "Kauno Tiltai" komandos treneris, Mindaugas Mažeika sakė: "Pradžioje viskas klostėsi gerai, nes pakankamai gerai krito tolimi metimai ir turėjome sveikatos bėgti į greitą puolimą. Tačiau paskui nustojo kristi tritaškiai, o tai buvo mūsų pagrindinis ginklas, kadangi varžovai turėjo aukštus žmones po krepšiu. Poziciniame krepšinyje mums buvo sunku prieš juos. Bet pabaigoje buvo apylygis rezultatas ir galima sakyti mums pasisekė".

„Krasta Auto Kaunas“ komandos treneris, Giedrius Rinkevičius sakė: „Iš tiesų, tai turbūt pirmos varžybos kada susikovėm iki galo, kai buvo apie minus 10 taškų nepasidavėm ir negavom 30 ar 40 taškų, o susiėmėm ir žaidėm. Tai tikrai didžiuojuos komanda, galima sakyti yra progresas, tobulėjam. Galbūt į sezono pabaigą jau ateis ir pergalės“

Rezultatyviausi žaidėjai – "Kauno Tiltai": Mindaugas Mažeika 30 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Čekanauskas 15 tšk.

"Krasta Auto Kaunas": Justinas Leitanas 20 tšk., Giedrius Rinkevičius 19 tšk., Rimvydas Klizas 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2011 lapkričio 15 d., 19:31 val.

Gal itakojo didesnis noras Laimeti :D

Anonimas2011 lapkričio 15 d., 13:30 val.

O kam jam zaisti, jis dabar turi gera darba Krasta Auto firmoje ir megaujasi sau krepsiniu su kolegomis.

Anonimas2011 lapkričio 15 d., 08:44 val.

O kodel Giedrius Rinkevicius nelosia aukstesniam lygi? Traumos? Juk kazkada LKL  lose, netgi NBA draftuose kazkada buvo pasirinktas o juk dar nera senas zaidejas!

"Elektromontuotojas" antrąkart nugalėjo "Kauno tiltus" (2012 kovo 13 d., antradienis, 21:51 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Kauno grūdus -2" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:52 val.)Po labai atkaklios kovos pergalę šventė "BEST 4 YOU" komanda (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:30 val.)Permainingas pirmadienio vakaro trileris baigėsi minimalia "Kauno Tiltų" pergale (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 22:16 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos pergale džiaugėsi Statybu vizija & LVA (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 19:03 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Kauno Tiltus" (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:16 val.)"Kauno Tiltai" žengė į pusfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Krasta Auto Kaunas" nepasigailėjo "No Magic Europe" (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje sėkmė šypsojosi "Krasta auto Kauno" komandai (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)Po pirmosios "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" ir "Kauno Tiltų" aštuntfinalio dvikovos klaustukų nepamažėjo (2012 kovo 23 d., penktadienis, 20:03 val.)