JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs MINORDIJA (74:68)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Po sunkios kovos "Minordija" žengia į kitą etapą

2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 23:06 val., peržiūros: 2968

Sekmadienį (04.01), KCSM sporto salėje įvyko ""Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ (šeimininkai) ir „Minordija“ (svečiai). Pirmą tarpusavio susitikimą „Minordija“ laimėjo 13 taškų, todėl šeimininkai turėjo panaikinti šį deficitą. Po atkaklios, nervingos ir sunkios kovos svečiams vis dėlto pavyko išsaugoti savo pranašumą. Taigi nors jie ir pralošė šitas rungtynes, bet vis tiek žengė į kitą etapą. Rungtynių rezultatas – 74:68 (10:16, 22:20, 18:17, 24:15).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo šeimininkų komandos krepšininkas M.Ramanauskas. Tačiau po kelių minučių svečiai surengė spurtą 10:2 ir įgijo 8 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandos pelnė po 6 taškus ir rezult tšk., Egidijus Šalkauskasatas liko nepakitęs. Svečiai turėjo 6 taškų pranašumą. Juos į priekį šiame ketvirtyje vedė 10 taškų pelnęs M.Bareikis, šeimininkų komandoje išsiskyrė 5 taškus pelnęs T.Navickas. Rezultatas po kėlinio – 10:16.

Antrą kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė 7 taškus be atsako ir padidino savo persvarą iki 11 taškų. Tačiau kėliniu įpusėjus žaidimas išsilygino ir šeimininkai stengėsi sumažinti atsilikimą. Kėliniui artėjant į pabaigą jiems pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų. Šeimininkai šiame ketvirtyje metė net 13 baudų metimų, tačiau tikslą pasiekė tik 6. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 32:36.

Trečią kėlinuką vėl geriau pradėjo svečiai. Po 6 iš eilės taškų, iš kurių 4 pelnė M.Bareikis, skirtumas išaugo iki 10 taškų. Tačiau šeimininkai nenusileido savo varžovams ir stengėsi žaisti agresyviai. Jie vėl metė 8 baudų metimus, iš kurių 6 buvo tikslūs. Po D. Kisieliaus tritaškio ir M. Valaičio dvitaškio šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki minimumo, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo šiek tiek skirtumą padidinti. Rezultatas po ketvirčio – 50:53.

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 14:2 ir pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai bei sugražino intrigą į šią seriją. Daugiausiai prie šio šeimininkų spurto prisidėjo M.Širvaitis pelnęs 8 taškus ir M.Valaitis pridėjęs 4. Tačiau iš kart po šio spurto svečiai pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai surengė dar kelias tikslia atakas bei perėmė kelis svarbius kamuolius ir likus žaisti 20 sekundžių jie pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau peržengti pirmojo susitikimo 13 taškų deficito ribos jie nesugebėjo. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 74:68.

Po rungtynių „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ komandos treneris, Vytautas Mikuckis sakė: "Labai įtemptos rungtynės. Truputį paleidom pradžią, buvo tokia nervinė įtampa. Pradžioje nesigavo žaidimas. Ketvirtam kėlinį vyrai stengėsi, tačiau pritrūko.“.

„Minrodija“ komandos atstovas sakė: „Esame labai patenkint patekimu į kitą etapą, nes esame jauna komanda. Susitikom su gera komanda, šiandien jie buvo pasipildę keliais žaidėjais, mes irgi išgydėm savo ligonius. Iš tikrųjų buvo vyriška, kieta kova, kurioje mes nugalėjom“.
„Minordija“ komandos žaidėjas, Tadas Žirgulis sakė: „Labai smagu nugalėti tokias komandas, kurios ne aikštėj bando išsiaiškinti, bet užkulisiuose. Du kartus nukėlėm varžybas, vienas jų žaidėjas diskvalifikuotas, bet vis tiek žaidė šitoj serijoj. Smagu nugalėti tuos, kurie ne aikštelėj gražiai žaidžia. „

Šeimininkus į pergalę vedė Marijus Širvaitis tšk., Tadas Navickas tšk., Martynas Valaitis tšk.

Svečių komandoje pasižymėjo Marius Bareikis 19 tšk., Egidijus Šalkauskas 16 tšk., Jonas Snudaitis 16 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

pilvocius2012 balandžio 02 d., 11:45 val.

Gaidy, Minordija šitą salę turi jau 10m tokiu metu ir niekam nekliuvo.. visi eina ir žaidžia, tik korupcija šitoj lygoj taip greitai ir dideliu mąstu plinta kad neįmanoma žaist (žaidimas prasideda už aikštės ribų "šnekomis"). O kad Valaitis turėjo praleist rungtynes po diskvalifikacinės pražangos tai čia manau ne komandos vadovų reikalas.. Žaidė ir pagirtina kad ėjo ir žaidė, kitaip ir neturėjo būt, malačiai kovojo, bet valdžia nešvari.

gaidys2012 balandžio 02 d., 10:52 val.

Zirguli, jaunalietuviu zaidejai ejo ir zaide, zaide ir tada kai po darbu zmones negalejo susirinkti 17h30, o kas vyksta tarp vadovu cia kitas dalykas....mes zaidejai zaidem, nenoriu, kad galvotum, kad cia mes kazkuom kalti...gera jusu komanda buvo smagu pries jus zaisti, sekmes pries dujas..

"Lietuvos Dujos" žengia į kitą etapą (2012 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)Po atkaklios kovos "Minordija" buvo priversta pripažinti pralaimėjimą (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Minordija" žengė pirmą žingsnį link ketvirtfinalio (2012 kovo 27 d., antradienis, 22:56 val.)"Minordija" tęsia pergalių seriją (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 20:15 val.)Atkakliose ir permainingose varžybose "Minordija" palaužė "Achemą & Telemax" (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)"Minordija" iškovojo pergalę (2011 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Rungytnių pabaigoje "Minordija" palaužė "Hidraulines sistemas & Kompiuterą - PLŽMMC" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)Ilgesnis žaidėjų suolelis padėjo "Minordija" komandai iškovoti sunkią pergalę išvykoje (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:42 val.)"Minordija" po pratęsimo įveikė "Envilt / Talga & Big" (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Minordija" įveikė "Dentist team & World coulture" penketuką (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)