MECHEL NEMUNAS vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (58:78)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Mechel Nemunas" patyrė nesėkmę

2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 23:12 val., peržiūros: 2419

Trečiadienį, lapkričio 2 dieną, Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos susitikimas, kuriame šeimininkai "Mechel Nemunas" pasitiko svečius " Dentist Team & World Couture". Svečiai jau nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos bei įgijo solidų pranašumą, nors vėliau jis buvo sumažintas iki kelių taškų, tačiau svečiai nepasimetė ir sugebėjo atsitiesti, bei iškovoti nesunkią pergalę rezultatu 58:78 (7:23, 22:16, 17:13, 12:26).

Rungtynių favoritas tapo aiškus jau pirmosiomis rungtynių minutėmis. Svečiai ėmė nesustabdomai atakuoti varžovų krepšį, o šeimininkai vis strigo "Dentist Team & World Couture" ekipos gynybos gniaužtuose. Praėjus pusei pirmojo kėlinuko, komandas skyrė jau dvylika taškų. Vėliau šeimininkai kiek apmažino deficitą, tačiau labai nežymiai. Iki primojo kėlinuko pabaigos svečiai dar sugebėjo padidinti pranašumą ir komandas jau skyrė šešiolika taškų 7:23.

Antrasis kėlinukas pardodė, jog nevalia per anksti nuvertinti savo varžovo. Nors kėlinuko pradžioje, po septynių iš eilės K.Matukaičio taškų komandas jau skyrė dvidešimt taškų, šeimininkai parodė savo kovingumą ir sugebėjo surengti spurtą 11:2, kurio dėka deficitas ištirpo iki aštuonių taškų. Kiek vėliau svečiai dar sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą, tačiau "Mechel Nemunas" ekipos krepšininkai pataikė dvitaškį metimą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė dešimt taškų 23:39.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje šeimininkai vis dar sėkmingai priešinosi savo varžovams. Po atkarpos 6:0 skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki keturių taškų, tačiau "Dentist Team & World Couture" ekipos žaidėjai nebuvo linkę taikstytis su tokiu rezultatu ir surengę spurtą 6:0 susigrąžino dešimties taškų pranašumą, tačiau šeimininkai nebuvo pėsti ir taip pat surengė spurtą 6:0. kurio dėka atsilikimas vėl sumažėjo iki keturių taškų. Nors "Mechel Nemunas" ekipos žaidėjai ir bandė priešintis, tačiau surimtėję svečiai vėl ėmė sėkmingai rengti atakas ir jau netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį, einant rungtynių laikui į pabaigą, tik dar labiau didino. Rungtynių pabaigoje surengto spurto 17:3 dėka, svečiai galėjo džiaugtis nesunkiai iškovota pergale rezultatu 58:78.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo : " Rungtynės buvo įtemptos. Pradžioje pabėgome į priekį, o vėliau atsipalaidavome, buvo nervų karas. Tai buvo pirmosios rungtynės, smagu, kad laimėjom, laukiam sezono. Komandai didelių tikslų nekeliam, išsilaikyti viduryje. Su komanda žaidžiame jau ketvirtą ar penktą sezoną ".

Pralaimėtojų trenerio komentaras : " Matosi, kad varžovų komanda yra drausmingesnė, geriau susižaidusi. Mes rungtyniaujame tik pirmą sezoną, tai nėra ko norėti. Vienu momentu sužaidėme neblogai, tačiau kažko pritrūko ".

"Mechel Nemunas" : A.Ambrasas 22 (13 atk.kam.), A.Grajauskas 17 (14 atk.kam.), T.Motiejūnas 8 taškai.

"Dentist Team & World Couture" : K.Matukaitis 31 (7 rez.perd., 8 per.kam.), D.Stašaitis 23 (5 išprov.praž.), T.Aleknavičius 8 taškai.

"Mechel Nemunas" sutriuškino "No Magic Europe" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)"Kauno energija" nušlavė "Mechel Nemuną" (2011 spalio 21 d., penktadienis, 22:52 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Kamesta & Freolitus“ sutriuškino "Mechel Nemunas" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Mechel Nemuną" (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:12 val.)"Kauno Grūdai - 2" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Sweco hidroprojektas" nepasigailėjo "Mechel Nemuno" ir pagerino ne vieną "Įmonių" lygos rekordą (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Lietuvos geležinkeliai" sutriuškino "Mechel nemunas" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)"Celsis" metus užbaigė pergalingai (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 22:09 val.)