ENVILT / TALGA & BIG vs BEST 4 YOU (95:51)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 04 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"ENVILT / TALGA & BIG" nesunkiai susidorojo su "BEST 4 YOU"

2011 lapkričio 04 d., Penktadienis, 23:40 val., peržiūros: 2132

Vėlyvą penktadienio vakarą Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko "ENVILT / TALGA & BIG" (šeimininkai) ir "BEST 4 YOU" (svečiai).

Labai galingai rungtynes pradėjo šeimininkai. Pirmuosius taškus pelnė Gintaras Rinkevičius, toliau sekė dar kelios sėkmingos šios komandos atakos. Po trumpos tylos tritaškį pataikė Tomas Mušenkovas (6:3). Toliau sekė šeimininkų atkarpa 11-0, ir jie jau susikrovė dviženklę persvarą (17:3). Kėlinio pabaigoje dar 2 tritaškius pataikius T.Mušenkovui sirena užfiksavo rezultatą 19:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo ENVILT komandos atkarpa 15-0, "BEST 4 YOU" komandos tylą nutraukė vienas taiklus T.Mušenkovo baudos metimas. Į dar šesis šeimininkų taškus Tomas Mušenkovas atsakė keturiais ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 26-ešių taškų. Po dviejų kėlinių (45:14) priekyje buvo šeimininkai. Beje, per pirmąją rungtynių pusę visus keturiolika komandos taškų pelnė Tomas Mušenkovas.

Trečiasis kėlinys buvo pats rezultatyviausias, ir komandos dažnai keitėsi taikliais metimais, tačiau skirtumas ne tik nemažėjo, bet jį dar labiau padidino šeimininkai.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, ir galutinis švilpukas užfiksavo lengvą "ENVILT / TALGA & BIG" pergalę.

Šeimininkams tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų, tuo tarpu svečiams antrasis pralaimėjimas, taip pat iš tiek pat galimų.

"ENVILT / TALGA & BIG" komandoje rezultatyviausiai žaidė Vygintas Grinis – 32 taškai, Karolis Pėkis – 18 (6 atk. kam, 7 rez. perd), Gintaras Rinkevičius – 16.

"BEST 4 YOU" komandoje išsiskyrė Tomas Mušenkovas – 35, Andrius Krylovas – 6, Remigijus Kulikauskas – 5.

"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 23:02 val.)"Envil/Talga & Big" nesunkiai susidorojo su Krasta Auto Kaunas (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:54 val.)"ENVILT / TALGA & BIG" antrą kartą palaužė "Elektromontuotoją" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 00:00 val.)Envilt/talga & big nesunkiai susidorojo su Hidraulinės sistemos & kompiutera (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 01:06 val.)Lietuvos Geležinkeliai neturėjo daug vargo su Best 4 You (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:14 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" eliminavo "Best 4 You" (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 01:22 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)Po labai atkaklios kovos pergalę šventė "BEST 4 YOU" komanda (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:30 val.)"Lietuvos geležinkeliai" nugalėjo "Best 4 You" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Envilt / Talga & Big" nugalėjo "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)