BEST 4 YOU vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (74:71)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Best 4 You" po dramatiškų rungtynių įveikė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną"

2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 23:43 val., peržiūros: 2931

Sekmadienį, lapkričio 13 dieną, 18val. 15 min., Kauno "Santaros" gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Best 4 you" bei svečių "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono". Rungtynės buvo itin dramatiškos bei įdomios – pirmaujanti komanda keitėsi net 14 kartų. Po itin nervingos rungtynių pabaigos pergalę šventė ketverte likusi aikštelės šeimininkų komanda, rezultatu 74:71.

Rungtynes geriau pradėjo "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" jie įmetė 6 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 0:6. Tačiau aikštelės šeimininkai greitai atsakė keletu tolimų metimų ir žaidimas prasidėjo taškas į tašką. Svečių ekipoje jau nuo pirmojo kėlinuko pradžios baudos aikštelėje siautė Juozas Kajokas, kuris ėmė vieną kamuolį po kito beipats rinkosi taškus. Po pirmųjų 10 minučių komandas skyrė 3 taškai – 16:19.

Antrojo kėlinuko metu aikštelės šeimininkams vis sunkiau ir sunkiau sekėsi pelnyti taškus iš baudos aikštelės. Tačiau jie tai puikiai kompensavo taikliais tolimais metimais. "Best 4 You" ekipa šiandien pataikė net 15 tritaškių (10 iš jų pataikė komandos lyderis Tomas Mušenkovas). Tuo tarpu svečių ekipoje ir toliau siautė jau minėtasis J.Kajokas, kuris vien per šį kėlinuką pelnė 12 taškų ir buvo tiesiog nesustabdomas baudos aikštelėje. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų buvo minimalus – 32:33.

Antrojoje rungtynių pusėje rungtynių braižas nesikeitė. "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ir toliau karaliavo po krepšiais, kai tuo tarpu svečiai vieną po kito mėtė taiklius tolimus metimus. "Best 4 You" ekipoje didelį indėlį į gerą komandos žaidimą įdėjo Ramūnas Šimanskas, kuris nebuvo labai rezultatyvus, tačiau atidirbinėjo gynyboje bei perėmė keletą svarbių kamuolių. Prieš ketvirtąjį kėlinuką komandas skyrė 4 taškai – 51:55.

Finalinė rungtynių dalis buvo itin intriguojanti ir įdomi. Svečių ekipa, bijodama šeimininkų tolimų metimų, ėmė plačiau gintis, ko pasekoje atsirado daug skylių po krepšiu. Tuo puikiai pasinaudojusi "Best 4 You" ekipa pradėjo rinktis lengvus taškus iš po krepšio ir perimti žaidimo iniciatyvą. Lemiamais rungtynių momentais, esant lygiam rezultatui (63:63) svečių ekipa liko vos su 4 žaidėjais. Tačiau pastarųjų ekipoje du itin svarbius tolimus metimus pataikė T.Mušenkovas ir išvedė savo komandą į pergalę, rezultatu 74:71.

Po rungtynių "Best 4 You" komandos treneris Vilius Lincevičius buvo itin geros nuotaikos : " Geri įspūdžiai – prieš stipresnę komandą laimėt yra gerai. Nedaug taškų, nedaug susirinkom bet pasiekėm pergalę. Juo labiau, jog rungtynių gal likom keturiese."

"Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" treneris Martynas Balkus sakė : " Mes obuoliai, bet ir jie lygiai tokie patys obuoliai. Susirinko tiktai 30 procentų komandos...nėr ką pasakyt iš tikrųjų..."

"Kauno tiltai" dramatiškose rungtynėse įveikė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Lietuvos Dujos" palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 21:57 val.)"Kauno grūdams -2" teko pripažinti "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" pranašumą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Kauno Tiltai" antrą kartą įveikė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" ir žengė į kitą etapą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)"Best 4 You" po atkaklios kovos įveikė "Ryterną" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:55 val.)"Minordija" nepasigailėjo ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono komandos (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 20:10 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" išsprogdino "Ryterna" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:15 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" nesunkiai įveikė "Argensta & Aks" ekipą (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:26 val.)