BC „Liuksas“ ‒ Veteranai vs Birštono SC – „Olimpas“ (64:79)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 24 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Birštono „SC – „Olimpo“ komanda pavasario taurę pradėjo pergale prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranus“

2018 kovo 24 d., Šeštadienis, 18:41 val., peržiūros: 662

Šeštadienį, kovo 24-ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ organizuojamos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, F pogrupio rungtynės, kuriose šeimininkų teisėmis žaidę BC „Liuksas“ ‒ Veteranai“ išbandė jėgas su svečiais iš Birštono „SC – „Olimpo“ komanda.

Rungtynių taškų sąskaitą tritaškiu atidarė šeimininkai, tačiau tada svečiai pelnė šešis tašku be atsako ir išsiveržė į priekį, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė penki taškai (5:10). Antroje ketvirčio pusėje šeimininkai pagerino gynybą ir po S. Ziutelio dvitaškio komandas skyrė jau tik taškas (11:12), bet netrukus jų puolimas sustojo. Birštono ekipa kėlinuką užbaigė laimėdami atkarpą 5:0 ir po pirmojo kėlinio turėjo šešių taškų pranašumą – 11:17. Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tik jie buvo gana reti. Antroje ketvirčio pusėje abiejų kmandų puolimas suaktyvėjo, o šeimininkų gretuose nesulaikomu tapo S.Ziutelis pataikęs tris tritaškius iš eilės ir išlygino rezultatą (27:27). BC „Liuksas“ ‒ Veteranai“ vienu metu turėjo ir trijų taškų persvarą, bet svečiai ir vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą susigrąžindami iniciatyvą į savo rankas. Po dviejų kėlinių minimalia persvara priekyje buvo Birštono „SC – „Olimpo“ komanda – 32:33.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų puolimas užsikirto – jie per penkias minutes pelnė viso labo tris taškus, o į savo krepšį praleido aštuonis ir leido varžovams nutolti – 35:43. Šeimininkai bandė gelbėtis tolimais metimais, o svečiai atvirkščiai – rinko taškus iš baudos aikštelės. Nors BC „Liuksas“ ‒ Veteranai“ bandė priartėti, bet prasta gynyba neleido to padaryti ir po trijų kelinių komandas skyrė dviženklis skirtumas – 45:55. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, bet antroji kėlinio pusė jau priklausė svečiams – jie trijų minučių atkarpą laimėjo 12:0 ir likus žaisti dvi minutes komandas skyrė jau devyniolika taškų (56:75). Per likusį laiką šeimininkams nepavyko sukurti stebuklo ir atkurti intrigos šiame susitikime. Rungtynes rezultatu 64:79 (11:17, 21:16, 13:22, 19:24) laimėjo Birštono „SC – „Olimpo“ komanda.

Po rungtynių Birštono komandos treneris buvo patenkintas, kad pavyko turnyrą pradėti pergale: „Smagu, kad laimėjom. Varžovų komanda buvo tikrai neprasta, patiko rungtynės“.

„ICE“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš „Liuksą ‒ Veteranus“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:35 val.)Veiverių „Amberis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranai (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Kauno švara“ susitvarkė su BC „Liuksas“ ‒ Veteranais (2018 balandžio 10 d., antradienis, 20:30 val.)Tik po atkaklios kovos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Kauno švarą“ (2018 balandžio 03 d., antradienis, 20:33 val.)„Ariogala“ apgynė namų sienas bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 28 d., šeštadienis, 19:38 val.)