Feniksas vs KK „Žaibas“ (73:54)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 balandžio 26 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Feniksas“ antroje rungtynių dalyje įveikė KK „Žaibas“ krepšininkus

2019 balandžio 26 d., Penktadienis, 22:55 val., peržiūros: 589

Balandžio 26 dieną, 19:30 val., Žiburio mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“, „Iššūkio“ taurės 2019 komandos „Feniksas“ (šeimininkai) ir KK „Žaibas“ (sveičiai). Komandos stojo žaisti aštuntfinalio rungtynių. Nors pirmoji rungtynių dalis buvo lygi, tačiau po ilgosios pertraukos „Feniksas“ nutolo ir užtikrintai finišavę laimėjo rungtynes rezultatu 73:54 (18:12, 12:20, 23:8, 20:14).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „Feniksas“ ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. Vis tik ties čia šeimininkai sustojo, pradėjo rinktis pražangas ir tuo pasinaudoję KK „Žaibas“ visiškai atsitiesė ir sugrįžo į rungtynes. Nuo to momento komandos žaidė banguotai, tačiau atkaklus ir lygus žaidimas išliko iki pat ilgosios pertraukos. Po dviejų ketvirčių nedideliu pranašumu priekyje buvo KK „Žaibas“ 30:32.

Antroje rungtynių dalyje KK „Žaibas“ jau daug sunkiau rinko taškus, komanda paleido varžovus tolyn ir skirtumas nepastebimai išaugo. Galiausiai „Feniksas“ vėl turėjo dviženklį pranašumą, o vienu metu skirtumas pasiekė ir 20 taškų ribą. Svečiai neturėjo ko prarasti, tad stengėsi kovoti iki galo, tačiau pasivyti varžovų jiems šansų praktiškai nebuvo. Puiki antroji rungtynių dalis nulėmė „Fenikso“ pergalę 73:54.

KK „Žaibas“ antroje rungtynių pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir įveikė „Street Food“ ekipą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Feniksas“ patiesė „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:58 val.)„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Best 4 You“ iškovojo nesunkią pergalę prieš KK „Žaibą“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 20:11 val.)BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:52 val.)Tritaškiai metimai nulėmė KK „Žaibas“ komandos pergalę (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83) (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:59 val.)Birštono SC – „Olimpas“ įrodė savo pranašumą prieš „Feniksą“ (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:08 val.)