Street Food vs BC „Straight“ (71:68)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę

2019 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 19:01 val., peržiūros: 581

Ketvirtadienį, balandžio 18, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Street Food“ bei svečių BC „Straight“. Į šias rungtynes komandos susirinko negausiai, o nuo to labiausiai nukentėjo svečių ekipa, kuri visų rungtynių metu turėjo vytis savo varžovus, bet taip ir nepersvėrė rezultato savo naudai ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie gana greitai įgijo šešių taškų pranašumą. Vėliau komandos strigo puolime, o ypatingai svečiai, kurie viso kėlinio metu nerado kelių varžovų krepšio link. Tuo tik ir naudojosi „Street Food“ ir ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:7. Antrojo ketvirčio metu BC „Straight“ susitvarkė su savo puolimu ir kur kas dažniau užbaigdavo atakas taikliu metimu. Svečiai labiau rėmėsi tolimais metimais, kurie šio ketvirčio metu davė jiems vaisių ir skirtumas tarp komandų šiek tiek aptirpo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:33.

Trečiojo kėlinio metu jau abi komandos sustojo puolime ir itin sunkiai rinko taškus. Viso kėlinio metu komandos žaidė taškas į tašką, tačiau itin nerezultatyviai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:42. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė gana apylygiai, o aikštelės šeimininkams gana gerai sekėsi laikyti savo varžovus užnugaryje. Tačiau tuomet BC „Straight“ ekipa pradėjo spausti savo varžovus ir tai jiems davė šiokių tokių vaisių. Jiems buvo pavykę priartėti iki vieno taško, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Street Food“ ir įgijo šešių taškų pranašumą, likus žaisti kiek daugiau nei minutei. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pirmąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 71:68.

BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Best 4 You“ pratęsė „Street Food“ pralaimėjimų seriją iki trijų (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:25 val.)BC „Straight“ įveikė Birštono SC – „Olimpo“ penketuką ir pateko į pusfinalį (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:23 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Ariogala“ be didesnio vargo įveikė „Street Food“ ekipą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 23:00 val.)BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:44 val.)KK „Žaibas“ antroje rungtynių pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir įveikė „Street Food“ ekipą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:23 val.)