Ariogala vs BC „Game On“ (93:81)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 gegužės 03 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Ariogalos sporto salė, Melioratorių g. 4, Ariogala, Raseinių raj., LT-60257

Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: Ariogalos krepšininkų pergalė prieš BC „Game On“ krepšininkus

2019 gegužės 03 d., Penktadienis, 20:15 val., peržiūros: 596

Penktadienį, gugužės 3 dieną, Ariogalos sporto salėje, įvyko pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynės tarp šeimininkų Ariogala bei svečių- BC „Game On“. Antrajame kėlinyje spurtavę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu: 93:81 (14:14, 35:19, 21:24, 23:24).

Pirmas kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos puikiu žaidimu. Po R. Butkaus taiklaus dvitaškio Ariogalos krepšininkai įsiveržė į priekį (12-2). Tačiau svečiai neketino pasiduoti. Dėka gero R. Grigonio ir L. Gecevičiaus žaidimo, po pirmųjų 10 minučių, rezultatas tapo lygus (14:14). Antrajame kėlinyje šeimininkai įjungė penktą pavarą ir pradėjo tolti nuo BC „Game On“ krepšininkų.To pasekoje, M. Klangausko ir T. Stoškaus tandemo dėka, šeimininkai, po dviejų kėlinių turėjo šešiolikos taškų persvarą (49:33).

Trečiajame kėlinyje, svečiai neketino pasiduoti. Keleta sėkmingų atakų surengę BC „Game on“ krepšininkai priartėjo iki devynių taškų (53:44).Tačiau R. Butkaus taiklūs dvitaškiai padėjo ir toliau šeimininkams turėti saugią persvarą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar bandė kabintis į pergalę, tačiau prieš gerą Ariogalos krepšininkų pataikymą priešnodžių neturėję svečiai, turėjo pripažinti Ariogalos krepšininkų pergalę, rezultatu: (93:81).

BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos palaužė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:32 val.)Permainingose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė BC „Game On“ (72:67) (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:46 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)Po atkaklios kovos „Tornado“ KM įveikė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Ariogala“ be didesnio vargo įveikė „Street Food“ ekipą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Ariogala“ nesunkiai susitvarkė su svečiais iš kauno „Best 4 you“ (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:29 val.)Tritaškiai metimai nulėmė KK „Žaibas“ komandos pergalę (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:04 val.)