Gemavila vs Šešių sūrių (67:97)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 30 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą

2019 balandžio 30 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 732

Balandžio 30 dieną, 21:15 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės 2019 komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Šešių sūrių“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pusfinalio rungtynių. Nors pirmasis kėlinukas buvo lygus, tačiau vėliau „Šešių sūrių“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir dar iki ilgosios pertraukos susikrovė triuškinamą persvarą. Antroje rungtynių dalyje intrigos nebuvo, o užtikrinta pergalė atiteko „Šešių sūrių“ žaidėjams 67:97 (12:12, 14:38, 15:19, 26:28).

Rungtynių pirmasis ketvirtis buvo nerezultatyvus, komandos sunkiai rinko taškus, buvo daug netaiklių metimų, o pats žaidimas išliko lygus. Rungtynių lūžis įvyko antrojo kėlinuko metu, kuomet „Gemavilos“ gynyba visiškai subyrėjo, o „Šešių sūrių“ žaidėjai kėlinuką laimėjo net 24 taškų skirtumu. Fantastiškas puolimas leido jiems jau iki ilgosios pertraukos pasiekti daugiau nei solidų pranašumą 26:50.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas pasiekė maždaug 30 taškų ribą ir likusį laiką komandos jau žaidė lygiai. „Šešių sūrių“ ekipa atsipalaidavo gynyboje, leido varžovams sužaisti rezultatyviau, bet patys turėjo milžinišką persvarą, tad reikalo nerimauti nebuvo. Šį vakarą „Šešių sūrių“ komandai užteko vieno puikaus kėlinuko ir komanda pasiekdama užtikrintą pergalę keliauja į finalą. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:97.

„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83) (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:59 val.)„Šešių sūrių“ komanda nesunkiai įveikė „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.)K. Timofejevo vedama „Telia“ įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:47 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.)Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus (2019 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas“ (2019 kovo 29 d., penktadienis, 22:13 val.)