Best 4 You vs Gemavila (53:77)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 28 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus

2019 balandžio 28 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 691

Sekmadienį, balandžio 28 dieną J.Dobkevičiaus sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikova tarp šeimininkų- „Best 4 You“ bei svečių- „Gemavila“. Antrą rungtynių pusę geriau sužaidę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 53:77 (10:23, 22:18, 10:16, 11:20).

Pirmajame kėlinyje geriau sekesi svečių komandai. Po A. Pūro taiklaus dvitaškio, svečių pranašumas išaugo iki keturiolikos taškų (3-17).Tačiau šeimininkai neketino pasiduoti, keli greiti R. Savulio taškai leido „Best 4 You“ grįžti į rungtynes. Antrajame kėlinyje vyko kieta kova, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais, to pasekoje, pasibaigus atram kėliniui, komandas skyrė devyni taškai (32:41)

Trečiajame kėlinyje dėka gero D. Nemeikšos ir P. Venclovo žaidimo „Gemavila“ krepšininkai po truputį didino persvarą,to pasekoje, rezultatas po trečiojo kėlinio buvo: (42:57)- svečių naudai. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė mažinti skirtumą tarp komandų,pataikydami kelis sudėtingus metimus, tačiau tuo pačiu atsakę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 53:77

K. Timofejevo vedama „Telia“ įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:47 val.)„Ariogala“ nesunkiai susitvarkė su svečiais iš kauno „Best 4 you“ (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:29 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Best 4 You“ pratęsė „Street Food“ pralaimėjimų seriją iki trijų (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Best 4 You“ iškovojo nesunkią pergalę prieš KK „Žaibą“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 20:11 val.)