KM „Žalgiris“ vs Vėjų linija & Garliavos duona (91:65)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Jaunieji „Žalgiris“ krepšininkai nepagailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“

2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 21:51 val., peržiūros: 625

Balandžio 24 dieną, 20:30 val., KM „Žalgiris“ salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 91:65 (27:14, 27:17, 9:12, 28:22).

Pirmasis kėlinys gerokai sėkmingesnis buvo šeimininkų komandai. Jaunieji krepšininkai puikiai išnaudojo savo aktyvumą gynyboje ir susikūrė daug progų greitoms atakoms. Tuo pasinaudoję šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 27:14. Antrasis kėlinys mažai kuo skyrėsi nuo pirmo. Šeimininkai daug atakavo iš toli, nors dauguma metimų skriejo pro šalį, keli vis tiek įkrito ir po dviejų kėlinių priekyje „Žalgiris“ rezultatu 54:31.

Trečiajame kėlinyje situacija šiek tiek pasikeitė. Šeimininkų uraganinis puolimas nutrūko ir patarieji per kėlinį įmetė vos 9 taškus. Tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai nepavyko tuo pasinaudoti ir skirtumą sumažino vos 3 taškais (63:43). Ketvirtajame kėlinyje vėl viskas klostėsi kaip ir pirmuose dvejuose kėliniuose. Pergalę šventė „Žalgiris“ rezultatu 91:65.

“Žalgiris“ komandos žaidėjas D.Andrišiūnas: „Po atostogų šiek tiek pailsėję buvom, tad pavyko aktyviai gintis ir bėgti į greitą puolimą“

„Jaučakiai“ Pavasario „Sportturas“ taurės turnyrą pradėjo pergale prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:47 val.)Jaunieji žalgiriečiai nepaliko vilčių „Nauja banga“ komandai (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:47 val.)KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos palaužė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuonetas „Tornado“ KM šįkart buvo neįkandamas varžovas (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:55 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)