„Atletas“ ‒ LSU vs A. Sabonio KC (97:65)Kauno mero Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 25 d., Penktadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Prastai startavęs „LSU ‒ Atletas“ atsitiesė ir sutriuškino jaunuosius „A.Sabonio KC“ krepšininkus

2015 rugsėjo 25 d., Penktadienis, 19:24 val., peržiūros: 895

Penktadienį, rugsėjo 25 dieną, LSU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Didžiosios taurės 2015“ rungtynės, tarp vietos „LSU – Atleto“ ir svečių „A.Sabonio KC“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau pasirodė svečių krepšininkai, ko pasekoje jiems pavyko atitrūkti, tačiau labiau patyrę aikštės šeimininkai sugebėjo atsigriebti antrame kėlinuke, ko pasekoje perėmė iniciatyvą bei baigė du kėlinukus turėdami trijų taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „LSU – Atleto“ žaidėjai ėmė tolti nuo priešininkų, ko pasekoje ir pasiekė solidžią pergalę rezultatu 97:65 (16:24, 29:18, 25:10, 27:13).

Susitikimą taikliu tolimu metimu pradėjo svečių žaidėjas L.Uleckas, tačiau į tai aikštės šeimininkai atsakė keturiais taškais iš eilės. Ilgai netrukus, tas pats L.Uleckas pelnė dar du taškus ir suteikė savo ekipai minimalią persvarą. Laiku puolimą pažadinę „LSU – Atleto“ krepšininkai surengė nedidelį spurtą, kurio dėka kiek pagyvino savo žaidimą, tačiau nieko nelaukęs „A.Sabonio KC“ jaunimas sužaidė sausą atkarpą 0:12 ir įgijo septynių taškų persvarą. Ir toliau greitą krepšinį žaidusios komandos viena po kitos rengė išpuolius, tačiau kiek geriau pasirodę saboniukai po pirmojo kėlinuko turėjo aštuonių taškų pranašumą. 16:24.

Antrą ketvirtį, buvęs A.Sabonio KC auklėtinis, šiandien gynęs „LSU – Atleto“ garbę, pradėjo M.Žaunieriūnas, pataikydamas du tolimus metimus iš eilės ir sumažindamas savo ekipos atsilikimą iki dviejų taškų. Toliau žaidimas klostėsi labai apylygiai ir ilgai netrukus rezultatas tapo lygus. Įpusėjus kėlinukui aikštės šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir kiek atitrūko, tačiau priešininkams įkandin sekęs „A.Sabonio KC“ jaunimas pernelyg toli jiems pabėgti neleido. Kiek vėliau dar kelis taškus iš eilės pelnę šeimininkai padidino savo pranašumą, tačiau pačią pabaigą rezultatyviau sužaidę svečiai sumažino atsilikimą vos iki trijų taškų. 45:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi kiek vangokai, tačiau pirmieji ledus pralaužę „LSU – Atleto“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 12:0 ir nepastebimai staigiai padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Pasimetę „A.Sabonio KC“ krepšininkai sunkiai krapštė taškus, tačiau einant trečiojo kėlinuko laikui į pabaigą saboniukai kiek atsigavo ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą bei prieš lemiamą ketvirtį turėjo aštuoniolikos taškų deficitą. 70:52.

Ketvirtą kėlinuką optimistiška nata pradėjo svečiai, pataikę tolimą metimą, tačiau čia pat visą optimizmą užgesino „LSU – Atleto“ krepšininkai, kurie surengė spurtą 9:0 ir įgijo dar solidesnį 22-iejų taškų persvarą. Sutrikę „A.Sabonio KC“ krepšininkai ir vėl sunkiai rinko taškus, kuo puikiai naudojosi aikštės šeimininkai bei vis didino atotrūkį. Likusios minutės buvo tik formalus reikalas, tačiau akivaizdžiai ir toliau kovoję svečiai dar bandė atsitiesti, tačiau labiau patyrę šeimininkai išsaugojo įgytą pranašumą bei pergalę rezultatu 97:65.

Po pergalės Laimonas Eglinskas kalbėjo: „Pergalę lėmė susikoncentravimas nuo trečio kėlinio. Neįvertinome varžovų, iš tikrųjų šaunuoliai, gera komanda, gerai kovoja jaunimas, stengiasi. Mes šiek tiek jų neįvertinome, todėl ir gavosi toks žaidimas. Iš tikrųjų buvo negražus žaidimas, bet noriu pagirti varžovų komandą, o mums dar reik daug daug dirbti“.

„LSU ‒ Atletas“: Tomas Miškinis – 25 tšk., Modestas Žaunieriūnas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Justas Nausėdas – 16 tšk., Martynas Beržanskas – 13 tšk.

„A. Sabonio KC“: Ignas Sargiūnas – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Julius Daugėla – 11 tšk., Augustas Žilinskas – 9 tšk.

Dvikovoje iki paskutinių sekundžių „Omega ‒ United“ atsilaikė prieš „A.Sabonio KC“ (2015 spalio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„LSU ‒ Atletas“ be nesėkmių baigė pogrupio varžybas (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:03 val.)„LSU ‒ Atletas“ po banguotos kovos įveikė „Omegą ‒ United“ (2015 rugsėjo 29 d., antradienis, 20:52 val.)„Atletas ‒ LSU“ tvirtu žingsniu žengė į „Kauno Mero Didžiosios taurės 2015“ olimpą (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 23:17 val.)„A.Sabonio KC“ po pratęsimo iškovojo bronzos medalius (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 23:14 val.)„A.Sabonio KC“ startas „Kauno Mero Didžiojoje taurėje 2015“ pažymėtas nesėkme (2015 rugsėjo 24 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)