Advokatų kontora „Konsus“ vs KK „Kauno Partizanas“ (89:73)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 09 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Vos penkiese susirinkęs KK „Kauno Partizanas“ patyrė eilinę nesėkmę

2015 spalio 09 d., Penktadienis, 21:57 val., peržiūros: 1023

Penktadienį, spalio 9 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Advokatų kontoros Konsus“ (3/1) ir svečių KK „Kauno Partizano“ (0/4) ekipų. Nors pirmosiomis susitikimo minutėmis dar dominavo šeimininkai, tačiau nemažą spurtą surengę svečiai perėmė iniciatyvą. Vis tik, ja ilgai nesidžiaugė, nes galingai antrą kėlinuką sužaidusi „Advokatų kontora Konsus“ persvėrė rezultatą savo pusėn. Po ilgosios pertraukos ir toliau puolime dominavę aikštės šeimininkai tik didino persvarą, ko pasekoje prieš ketvirtą kėlinuką komandas jau skyrė 22-u taškai. Nors paskutinę rungtynių dalį laimėjo KK „Kauno Partizanas“, tačiau tai nieko nekeitė ir trečia pergale džiaugėsi šeimininkai. 89:73 (16:21, 22:9, 32:18, 19:25).

Susitikimo pradžioje abi ekipos taškus rinko praktiškai identiškais metodais, ko pasekoje rezultatas buvo lygus. Vis tik, trumpą atkarpėlę, daugiausiai G. Kemzūros pastangomis, rezultatyviau sužaidę aikštės šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau vos penkiese į rungtynes susirinkę KK „Kauno Partizano“ krepšininkai susiėmė ir surengė spurtą 0:10 ir persvėrę rezultatą įgijo septynių taškų pranašumą. Nepaisant to, kad ketvirčio pabaigą nežymiai geriau sužaidė aikštės šeimininkai, svečių žaidėjai išsaugojo nedidelę persvarą savo rankose. 16:21.

Antrą kėlinuką galingai pradėjo „Advokatų kontora Konsus“ iškart ėmėsi darbo ir surengė spurtą net 12:0, ko pasekoje perėmė iniciatyvą ir įgijo septynių taškų pranašumą. Pėsti neliko ir KK „Kauno Partizano“ ekipos krepšininkai, kurie ilgai nelaukė ir čia pat sužaidė itin rezultatyvią atsakomąją sausą atkarpą 0:8, ko pasekoje rezultatas jau nebe pirmą kartą šios dienos rungtynėse tapo lygus. Itin banguotame kėlinuke ir vėl atsigavę aikštės šeimininkai, po taiklaus J. Kalinausko tolimo metimo atsigavo ir pelnę aštuonis taškus iš eilės susigrąžino prieš tai turėtą pranašumą. 38:30.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir vėl kiek išsilygino, abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis, tačiau rezultatyviomis atakomis. Aikštės šeimininkai dar buvo padidinę skirtumą tarp komandų iki dviženklio, tačiau taiklūs P. Irtmono baudos metimai sugrąžino rezultatą į buvusią padėtį. Vis tik, ir toliau greitą bei efektingą puolimą demonstravę aikštės šeimininkai nubaudė priešininkų gynybą pelnydami net trylika taškų be jokio atsako ir taip padidindami skirtumą tarp komandų iki 21-ieno taško. Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai, nors vienu momentu KK „Kauno Partizano“ žaidėjai ėmė vytis varžovus, tačiau dar vienas taiklus tolimas J. Kalinausko metimas sugrąžino viską į savas vėžias. 70:48.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir toliau puolime dominavusi „Advokatų kontora Konsus“ padidino savo pranašumą iki 29-ių taškų. Vis tik, dar jėgų savyje atradę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo pasipriešinti varžovams ir šiek tiek sušvelninti atsilikimą. Nepaisant to, taiklūs V. Adomaičio P. Mickūno tritaškiai metimai ir vėl užaugino triuškinantį skirtumą tarp ekipų. Įpusėjus ketvirtam kėlinukui ir vėl atsigavę KK „Kauno Partizano“ krepšininkai dar sugebėjo spurtuoti 0:9 ir sumažinti deficitą iki dvidešimties taškų, bet laikas nebuvo svečių sąjungininkas, ko pasekoje pergalę išsaugojo ir ja džiaugėsi „Advokatų kontora Konsus“. 89:73.

Po pergalės Andrius Šiaulys kalbėjo: „Gaila, kad varžovai tik penkiese susirinko. Pradžioje rungtynių jautėsi atsipalaidavimas, bet paskui perlaužėme rungtynių eigą į savas rankas ir iškovojome pergalę“.

„Advokatų kontora Konsus“: Lukas Jasevičius – 15 tšk. (12 atk. kam.), Gediminas Kemzūra – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Adomaitis – 12 tšk., Povilas Mickūnas – 11 tšk., Justas Kalinauskas – 11 tšk., Paulius Meiliūnas – 10 tšk.

KK „Kauno Partizanas“: Donatas Andrulis – 23 tšk., Paulius Irtmonas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Juras Kulvecas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Edvinas Zaurys – 14 tšk.

Kovingai rungtyniavęs KK „Kauno Partizanas“ gerokai patampė nervus „Kauno Aerouostui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Kauno SRC“ gana nelengvai įveikė KK „Kauno Partizaną“ (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 21:20 val.)LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 19:34 val.)Ketvirtą kėlinį galingai pradėjusi „Advokatų kontora Konsus“ pasiekė pergalę (2015 spalio 02 d., penktadienis, 21:58 val.)Beveik visą mačą pirmavusi „Advokatų Kontora Konsus“ apmaudžiai krito prieš „Kauno SRC“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:51 val.)23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:27 val.)Ketvirtfinalio trileryje Fortūna šypsojosi „Hidraulinėms Sistemoms“ (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:55 val.)