SPORTO MANIJA & VAILENDAS vs KAMESTA & FREOLITUS (73:61)Kauno Mero taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 07 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Sporto manija&Vailendas" tik paskutiniame kėlinuke sugebėjo palaužti "Kamesta&Freolitus" ekipą

2011 spalio 07 d., Penktadienis, 22:58 val., peržiūros: 3622
Spalio 7 dienos vakare, 19:00 valndą, "Vydūno" vid. m-klos sporto salėje vietos "Sporto manija&Vailendas" priėmė "Kamesta&Freolitas" ekipą. Praktiškai tris su puse kėlinio aikštėje vyravo apylygė kova – keliskart atitrūkusi buvo tiek viena tiek kita ekipa, tačiau rezultatas, sužaidus 34 minutes, buvo lygus 57:57. Tik didelės sėkmės ir ryžto vedina šeimininkų ekipą sugebėjo surengti puikų spurtą 16:0, ir nepalikti jokių vilčių savo varžovams. Rezultatu 73:61 šį kartą nugalėjo "Sporto manija&Vailendas" ekipa.

Rungtynes pradėjusios greitomis atakomis abi ekipos netruksu jau turėjo po 6 taškus. Tačiau šiek tiek mažiau klydusi šeimininkų komanda pamažu pradėjo narplioti žaidimo esmę, ir atitrūko nuo varžovų 5 taškų skirtumu. Svečių lyderis M.Karpičius nepabijojo drąsiai atakuoti varžovų krepšio, ir stojęs prie baudų metimo linijos realizavo abu metimus, tačiau tuo svečių atsakas ir baigėsi – siaubinga atkarpa 9:0 savaime pasakė, jog šiandien lauks sunki kova. Tad pirmasis kėlinukas baigėsi 10-ties taškų skirtumu (21:11).

Antrame kėlinyje atsigavusi svečių ekipa rodė puikų žaidimą. Išnaudodami aukštaūgius krepšininkus, bei oponentų ginybos spragas svečiai spurtavo atkarpa 4:10, ir skėlė skirtumą daugiau nei perpus, o šeimininkams tinkamai į tai ensureagavus, pastarieji buvo nubausti dar viena atkarpa 9:3. Taip išlipę iš duobės svečiai netik parodė savo valią, bet ir išsiveržė į priekį dviejų taškų skirtumu (31:33).

Po pertraukos buvo tikėtasi kurios nors ekipos spurto, tačiau žaidimų stiliams susilytginus, aikštėje vyko įdomi ir rezultatyvi kova. Atkarpomis žaidusios ekipos šiame kėlinuke lyderio statusą pakeitė net 9 kartus, tačiau didesniems stebuklams neįvykus rezultatas išliko beveik nepakitęs – po trijų ketvirčių priekyje vienu tašku buvo svečiai (50:51).

Viskas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kurį kur kas efektyviau pradėjo salės šeimininkai. Taškus šeimininkams rinkęs A.Ševėlos ir E.Kalugino tandemas, esant rezultatui 57:57 (visus 7 taškus šeiminnikams pelnė minėti du žaidėjai), įsisiautėjo – per tolimesnes 4 žaidimo minutes laimėta "Sporto manija&Vailendas" atkarpa 16:0 (7 taškai E.Kaqluginas, 5 taškai A.Ševėla, dar 4 pridėjo R.Adžagauskas) sudėjo visus įmanomus taškus. Per likusį laiką svečiai jau nebegalėjo nieko padaryti – rungtynės rezultatu 73:61 laimėjo "Sporto manija&Vailendas" žaidėjai.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris D.Laskys su šypsena pasakė, jog tai buvo geros rungtynės. "Buvo tiėktasi, kad varžovai gali pavargti. Negaliu pasakyti, ar taip ir įvyko, ar mums tiesiog pasisekė."

Rezutlatyviausi nugalėtojų gretose buvo po 14 taškų įmetę P.Grigaitis bei A.Ševėla. Tuo tarpu "Kamesta&Freolitus" gretose išsiskyrė M.Karpičius pelnęs daugiau nei pusę komandos taškų – net 31.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

zalias_kraujas2011 spalio 07 d., 13:10 val.

patys tie kurie des... Gal ir laimes, bet klausimas kiek susirinks Vailendo, jei pilna sudetis, tai bus dar didelis klaustukas kas ka...

Anonimas2011 spalio 07 d., 11:07 val.

Kamesta turetu deti i kaulus vailendui :)

"Sporto manija & Vailendas" nušlavė savo varžovus (2011 spalio 01 d., šeštadienis, 20:53 val.)Atkakliose ir permainingose varžybose tik po pratęsimo JKK "Fortūna" palaužė "Kamestą & Freolitus" (2011 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:01 val.)"Kauno Mero Mažosios taurės 2011" finale "Sporto Manijai & Vailendui" nepavyko pasivyti "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 12:55 val.)Po sunkios kovos, į ketvirtfinalį keliauja "Kamesta & Freolitus" (2011 spalio 16 d., sekmadienis, 22:43 val.)Sėkminga antroji rungtynių pusė atvėrė "Sporto Manija & Vailendas" ekipai duris į pergalę (2011 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:01 val.)"Banga" nesunkiai įveikė "Sporto maniją & Vailendą" (2011 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)"Kamesta & Freolitus" turėjo pripažinti "Bangos" pranašumą (2011 spalio 03 d., pirmadienis, 22:03 val.)"Kamesta & Freolitus" pasidabino "Mero iššūkio taurės" bronzos medaliais (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 12:56 val.)"Kamesta & Freolitus" viską išsprendė per pirmąją rungtynių pusę (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:10 val.)