LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs KAUNO SRC (44:98)Kauno Mero taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 09 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija, Pramones pr. 22, Kaunas LT-50387

"Kauno SRC" neturėjo vargo su "Lietuvos geležinkeliais"

2011 spalio 09 d., Sekmadienis, 23:17 val., peržiūros: 6223

Sekmadienį (10.09), Kauno Kolegijos sporto salėje, įvyko "Kauno Mero taurės 2011" rungtynės, kuriose susikovė "Lietuvos geležinkeliai" (šeimininkai) ir "Kauno SRC" (svečiai). Rungtynių kontrolę į savo rankas, nuo pat pirmos minutės paėmė "Kauno SRC" krepšininkai, kurie ir laimėjo jas triuškinamu rezultatu – 44:98 (9:31, 7:24, 16:29, 12:14).

Jau pirmame kėlinuke "Kauno SRC" įrodė savo pranašumą prieš negausiai susirinkusią šeimininkų komandą, kurioje šiandien buvo tik 5 žaidėjai. Rezultatas po pirmo kėlinuko triuškinamas, 9:31.

Antras kėlinukas nebuvo išimtis, svečiai naudojo spaudimą, o šeimininkai retai be klaidos pereidavo į varžovų aikštės pusę, taip leisdami "Kauno SRC" užbaigti atakas greitame puolime. Taip rezultatas po 2 kėlinių tapo – 16:55.

Trečiame kėlinuke šeimininkų žaidimas nei kiek nepasikeitė, jie ir toliau atiduodavo kamuolius varžovams vidury aikštės, retai baigdami atakas patys. Tačiau, kėlinukui artėjant į pabaigą svečių komandos žaidėjai gavo 5 komandines pražangas, taip leisdami " Lietuvos geležinkeliams" pelnyti lengvus taškus. Bet ir tai jų neišgelbėjo, po trijų kėlinių – 32:84.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas, tai suprasdami, nesistengė nei vieni, nei kiti. Todėl rezultatyvumas per šį kėlinį buvo labai mažas, palyginus su kitais. "Kauno SRC" šventė nesunkią pergalę, rezultatu – 44:98.

Po varžybų " Kauno SRC" komandos treneris, A.Žadeikis sakė: " Buvo lengvos varžybos, galima sakyti gera treniruotė prieš tolimesnes kovas, kurioms esame gerai nusiteikę".

Pralaimėjusios komandos kapitonas, T.Žvirblis sakė: " Komanda nesusirinko, turbūt buvo geras savaitgalis. Dabar ruošimės Įmonių lygai. Šitam turnyrui nebuvome pasiruošę, nei derinių, nei susižaidimo".

Rezultatyviausi žaidėjai: "Lietuvos geležinkeliai": M.Kulys 13(13 atk.kam.),T.Žvirblis 12(5 rez.perd.)

"Kauno SRC": L.Garnelis 19, J.Kalnutis 19( 14 atk.kam), V.Mockus 17.

Paskutiniai komentarai (3 iš 14)

birutis2011 spalio 14 d., 21:28 val.

pritariu Anonimuj :D

Anonimas2011 spalio 12 d., 16:03 val.

Taigi Lygoje visi žaidėjai profesionalai, tik per centimetrą nuo NBA durų, teisėjai FIBA kategorijos, statistai ir sekretoriai taip pat, visi su patirties bagažu, čia jokios minties apie klaidą iš kurios nors pusės net negali būt... O gal tiesiog mėgaukimės krepšiniu ir tiek?

Anonimas2011 spalio 11 d., 23:54 val.

Klaidų gal ir nepavyksta išvengti, bet tikrai galima išvengti mažareikšmių nieko nepakeisiančių pokalbių.

"Elektromontuotojas" neturėjo vargo su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 20:39 val.)"Sporto Manija & Ekodora" be didesnio vargo "nuardė bėgius" "Lietuvos Geležinkeliams" (2011 rugsėjo 30 d., penktadienis, 22:15 val.)"Elektromontuotojui" nepavyko sustabdyti galingo "Kauno SRC" puolimo (2011 rugsėjo 27 d., antradienis, 20:22 val.)Sėkmingo ketvirtojo kėlinuko dėka "Sporto Manija & Ekodora" įveikė "Kauno SRC" ekipą (2011 spalio 08 d., šeštadienis, 19:34 val.)Po atkaklios ir įnirtingos kovos "Sporto Manija & Ekodora" palaužė Kauno "SRC" (2011 spalio 17 d., pirmadienis, 00:19 val.)