Hidraulinės sistemos vs Senukai (76:43)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 rugsėjo 19 d., Penktadienis, 19:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Hidraulinės sistemos“ lengva pergale pradėjo „Kauno mero“ taurės turnyrą.

2014 rugsėjo 19 d., Penktadienis, 22:16 val., peržiūros: 1260

Penktadienį, rugsėjo 19 dieną, A. Stulginskio pagrindinėje mokykloje įvyko pirmosios "Kauno mero" taurės varžybos tarp vietos "Hidraulinės sistemos" ir svečių "Senuku" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Hidraulinės sistemos", kurios po pirmų dešimties minučių pirmavo dvigubai – (18:9). Antrame kėlinyje vaizdas nepasikeitė, šeimininkai toliau didino atsilikimą nuo varžovų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (37:19). Antroje rungtynių pusėje vaizdas nepakito, "Hidraulinės sistemos" toliau didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (76:43).

Rungtynes geriau pradėjo "Hidraulinės sistemos", kurios įsiveržė į priekį 5:0. Netrukus "Senukams" pavyko surengti dvi rezultatyvias atakas ir ir skirtumas sumažėjo iki minimumo – (5:4). Vėliau šeimininkai surengė spurtą, kuris truko beveik visą kėlinį ir skirtumas iškarto šoktelėjo iki 12 taškų – (18:6). Per likusį laiką svečiams pavyko įmesti tolimą metimą ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo – (18:9).

Antro kėlinio pradžioje abi komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, bet tai truko neilgai, sužaidus 3 minutes svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 8 taškų – (23:15). Veliau sekė šeimininkų spurtas kuris leido atitrūkti iki 18 taškų – (35:17). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (37:19).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vienu "Hidrauliniu sistemų" spurtu (14:2), kuris padidino skirtumą tarp komandų iki 30 taškų – (51:21). Antroje kėlinio pusėje "Senuku" komandai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir atsilikimas tarp komandų sumažėjo iki 25 taškų – (54:29).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie sugebėjo dar šiek tiek sumažinti skirtumą ir komandas skyrė jau tik 18 taškų – (54:36). Ilgai toks skirtumas neišsilaikė, šeimininkai vėl ėmė didinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (76:43).

Po laimėtu rungtynių "Hidraulinės sistemos" komandos treneris kalbėjo: "Po vasaros pirmą kartą vaikinus pamačiau, tai dar formos nepraradę. Jeigu taip ir toliau, tai manau trečiose varžybos jau bus įdomesnis žaidimas, o dabar manau, tai buvo toks lengvas pasibėgiojimas. Pirmame kėlinyje buvo šiokia tokia intriga, o paskui taškas po taško ir pratašėm."

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 15 tšk., Marius Petrauskas – 12 tšk., Liudas Čekavičius – 11 tšk., Tadas Vasiliauskas – 10 tšk.

Senukai: Audrius Dedela – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Donatas Norkevičius – 9 tšk., Laurynas Burneika – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Nokia2014 rugsėjo 19 d., 23:39 val.
 Vagner SDH   :D
Anonimas2014 rugsėjo 19 d., 23:31 val.
 tikri senukai :D
„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Baubilo“ rankų. (2014 spalio 17 d., penktadienis, 21:45 val.)Po sunkios kovos „Technoera“ iškovojo pergalę prieš „Senukų“ ekipą. (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Šešiese žaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„DNC“ gana nesunkiai pasidabino bronzos medaliais (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą (2014 spalio 24 d., penktadienis, 00:01 val.)LSK „Technoera“ po permainingos kovos pranoko „Hidraulines Sistemas“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 07:56 val.),,Galera" sutriuškino ,,Senukus" (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskutiniame kėlinyje palaužė „Senukus“ (2014 spalio 09 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)