DNC vs Hidraulinės sistemos (84:77)Kauno Mero taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Mažasis finalas
2014 spalio 25 d., Šeštadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ gana nesunkiai pasidabino bronzos medaliais

2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 01:00 val., peržiūros: 1102

Šeštadienį, spalio 25 dieną, A.Sabonio KC įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero taurės 2014" mažojo finalo rungtynės, tarp šeimininkų statusą turėjusių "DNC" ir svečių rolėje buvusių "Hidraulinių sistemų" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios "DNC" įsitvirtino pirmaujančių rolėje. nors antrojo kėlinuko pradžioje svečiai dar buvo prisiviję varžovus, tačiau šie neketino nusileisti ir netruku vėl susigrąžino persvarą bei išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos. 84:77 (26:14, 17:19, 21:16, 20:28).

Rungtynių pradžioje šeimininkai iškart ėmėsi iniciatyvos, tačiau svečiams dar buvo pavykę rezultatą išlyginti. Toks jis ilgai neišsilaikė, nes netrukus "DNC" ekipos krepšininkai spurtavo ir atitrūko nuo varžovų keturiolikos taškų skirtumu, kurį, per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos "Hidraulinės sistemos" tik šiek tiek sušvelnino. 26:14.

Antrojo kėlinuko pradžia žymiai geresnė puolimo atžvilgiu buvo "Hidraulinėms sistemoms", kurios sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau laiku susiėmę aikštės šeimininkai atsakė lygiai tuo pačiu ir susigrąžino solidžią persvarą. Kiek vėliau kova tarp ekipų klostėsi panašiai, todėl prieš ilgąją pertrauką jas skyrė dešimt taškų. 43:33.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų ir toliau klostėsi panašiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui aikštės šeimininkai ir vėl spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų. Vos tik, po minutės pertraukėlės "Hidraulinės sistemos" kiek susiėmė ir iki kėlinuko pabaigos sugebėjo sušvelninti deficitą iki penkiolikos taškų. 64:49.

Paskutinėje rungtynių dalyje aiškiai buvo galima įžvelgti "DNC" ekipos krepšininkų atsipalaidavimą, kuriuo pasinaudoję svečių žaidėjai ėmė tirpdyti atsilikimą, tačiau, nepaisant to, aikštės šeimininkai ir toliau tvirtai laikė žaidimo vadžias savo rankose, ko pasekoje šventė pergalę bei pasidabino bronzos medaliais. 84:77.

Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju buvo pripažintas nugalėtojų ekipos krepšininkas Tomas Pileckas.

"DNC": Tomas Pileckas – 22 tšk. (8 rezult. perd.), Karolis Meiliūnas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 15 tšk. (12 atk. kam.)

"Hidraulinės sistemos": Marius Šumlinskas – 23 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Marius Markevičius – 15 tšk., Saulius Klimkevičius – 14 tšk.

„DNC“ nesulaukė pasipriešinimo ir iš „BK Centre“ krepšininkų (2014 spalio 12 d., sekmadienis, 22:20 val.)„DNC“ tolimais metimais užmėtė „Baubilą“ (2014 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengva pergale pradėjo „Kauno mero“ taurės turnyrą. (2014 rugsėjo 19 d., penktadienis, 22:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą (2014 spalio 24 d., penktadienis, 00:01 val.)„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)Užtikrintas žaidimas antroje rungtynių pusėje „DNC“ komandai atvėrė kelią į pusfinalį (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 00:25 val.)Kraujo pareikalavusiame pusfinalyje sunkią pergalę iškovojo „Kauno SRC“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)LSK „Technoera“ po permainingos kovos pranoko „Hidraulines Sistemas“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 07:56 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „DNC“ komandai (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:51 val.)Šešiese žaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)