Laipsniai vs Kauno Rami (70:71)Kauno Mero taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 spalio 24 d., Penktadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kauno RAMI“ po įtemptos kovos palaužė „Lapsniai“ ekipą

2014 spalio 25 d., Šeštadienis, 00:13 val., peržiūros: 1017

Spalio 24 dieną, 20:00h, Kauno V.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko Kauno Mero taurės 2014, mažosios taurės pusfinalio rungtynės tarp "Laipsniai" (šeimininkai) ir "Kauno RAMI" ekipų. Nors rungtynes kurkas geriau pradėjo "Kauno RAMI", tačiau priešininkai parodė charakterį ir visas rungtynes kvėpavo svečiams į nugarą. Visgi svečiai turimo pranašumo visiškai neišbarstė, ir šiam pusfinaliui pasibaigus, šventė pergalę 1 taško skirtumu (70 – 71)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo stipriu "Kauno RAMI" spurtu. Didžiąją kėlinio dalį puikiai gynęsi, jie pradėjo šias rungtynes atkarpa (4-18). Visgi "Laipsniai" per paskutinias kėlinio minutes sugebėjo primažinti skirtumą. Taigi, kėlinukui pasibaigus "Kauno RAMI" pirmavo rezultatu (10 – 20)

Antrasis kėlinukas buvo visiška priešingybė pirmąjam. Šį kėlinuką šeimininkai pradėjo puikiu (18-5) spurtu, ir ilgai netrukus jau pirmavo (28 – 25). Likusi kėlinuko dalis buvo gan apylygė, bet svečiai ją sužaidė truputį geriau ir susigražino nors ir nedidelę tačiau šiokią tokią persvarą. Pasibaigus šiam kėlinukui rezultatas buvo (32 – 35) "Kauno RAMI" naudai.

Po ilgosios pertraukos vėlgi, šiek tiek geriau atrodė svečiai. sužaidus daugiau nei pusę šio kėlinuko, jie vėl turėjo dviženklę persvarą (46-58). Tačiau "Laipsniai" kėlinuką užbaigė pelnydami 7 taškus be atsako. Taigi po trijų kėlinių "Kauno RAMI" pirmavo 5 taškų skirtumu (53 – 58).

Paskutinis kėlinukas prasidėjo kiek geresniu svečių žaidimu. Ilgai netrukus jie susigrąžino dviženklę persvarą (55-65) ir leido sau jaustis kiek saugesniems. Tačiau šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti. Antrojoje kėlinio pusėje jie pradėjo vytis savo varžovus, tačiau svečiai vis atsakydavo taikliu dvitaškiu, kuris neleisdavo "Laipsniams" pavojingai priartėti. Visgi, kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko penlyti 7 taškus be atsako ir sumažinti skirtumą iki 1 taško likus žaisti vos 4 sekundėms. Tačiau, tam jog "Kauno RAMI" neišdegintų laiko, šeimininkams reikėjo prasižengti. Tai jie padarė kiek per grubiai ir užsidirbo nesportinę pražangą. Nors ir šeimininkai nesumetė jiems skirtų baudos metimų, tačiau po kito išsimetimo jie sudegino laiką iki vos 1 sekundės. "Kauno RAMI" žaidėjas tyčia prametė antrąjį baudos metimą, po kurio likus 1 sekundei šeimininkai jau nieko nebepadarė. "Kauno RAMI" iškovojo pergalę rezultatau (70 – 71).

Laipsniai: Mantautas Patašius – 24 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Liepa – 23 tšk., Antanas Normantas – 8 tšk.

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 18 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gytis Mikėnas – 15 tšk.

"Kauno RAMI" komandos treneris Š.Petraitis:

Labai įtemptos varžybos. Kai tik pabėgdavom nuo varžovų iškart prisivydavo, Salė buvo tiek mums tiek jiems slidi, negalėjom parodyti geriausio savo krepšinio. Na, bet laimėjom. Gal sekmė truputį prisidėjo ant galo, gavo va nesportinę varžovai. Džiaugiamės papuolę į finalą.

„Kauno Rami“ su Tomu Petrošiumi priešakyje perkopė „Kauno Technikos Kolegijos“ barjerą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Kauno Rami“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui BC „Sporto Fėją ‒ Detagamą“ (2014 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 22:38 val.)Mūšyje dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ bronzos „Laipsniai“ pranoko „Kauną“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:37 val.)„Kauno Mero“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje „Laipsniai“ nesunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komandą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 21:59 val.)BC „BOOM“ įrodė savo pranašumą prieš „Laipsnius“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 16:18 val.)„Kauno Mero taurės 2014“ startą „Kaunas“ paženklino įtikinama pergale (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Kauno Mero Mažosios taurės 2014“ savininkais tapo LSK „Technoera“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:41 val.)„Laipsniai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)„Laipsniai“ nieko negalėjo padaryti prieš uraganinį „DNC“ puolimą (2014 spalio 05 d., sekmadienis, 22:25 val.)Deivido Urbono dvitaškis priešpaskutinę rungtynių sekundę atnešė pergalę „Baubilui“ (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 23:56 val.)