Galera vs Hidraulinės sistemos (67:69)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 rugsėjo 26 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą

2014 rugsėjo 26 d., Penktadienis, 22:26 val., peržiūros: 1031

Rugsėjo 26 dieną, 18:45h Kauno technikos kolegijoje vyko Kauno Mero taurės 2014 reguliarosios rungtynės. Susigrūmė "Galera" (šeimininkai) ir "Hidraulinės sistemos". Nors pirmus tris kėlinukus šeimininkai užtikrintai pirmavo, tačiau ketvirtąjame kėlinyje, svečiai parodė charakterį ir panaikinę 14'os taškų deficitą, palaužė šeimininkus rezultatu (67-69).

Prasidėjus rungtrynėms "Galeros" krepšininkai nieko nelaukę išsiveržė į priekį. Jie akimirksniu susikrovė dviženklį pranašumą ir stipriai sužaidę kėlinį, jo pabaigoje pirmavo (26:10)

Antrame kėlinuke žaidimas išsilygino. Abi komandos rodės, jog susiėmė gynyboje. Ir tai ryškiai pasimatė švieslentėje. Antrąjį kėlinuką komandos sužaidė rezultatu (13:16) ir ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (39 – 26)

Antroje rungtynių pusėje, komandos vis dar žaidė apylygį žaidima. Žinoma tai buvo kurkas palankiau šeimininkams, nes pirmam kėlinuke susikrauta 16 taškų persvara nei mažėjo, nei didėjo. Taigi kėlinuką vėl apylygiai sužaidusios epikos pabaigė rezultatu (17 – 16), ir šeimininkų komanda pasibaigus 3 kėlinukams, pirmavo rezultatu (56 – 42)

Paskutinis rungtynių kėlinukas prasidėjo velgi, apylygiu žaidimu. Tačiau ramus žaidimas vyko tik pora minučių. Po kelių minučių žaidimo "Hidraulinės Sistemos" pagavo reikiamą žaidimo tempą. Žaisdami greitą krepšinį, bei kibiai besigynę, pradėjo mažinti deficitą. Nors likus dvejoms su pusia minutės, šeimininkai pirmavo rezultatu (67 – 60), svečiai užbaigė kėlinį su trenksmu. Rungtynių pabaigoje, (0-9) spurtavusios "Hidraulinės Sistemos", iškovojo sunkią pergalę rezultatu (67 – 69)

Galera: Tomas Misiūnas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Gudeliauskas – 14 tšk., Tomas Tirlikas – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 20 tšk. (16 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Markevičius – 13 tšk., Saulius Klimkevičius – 12 tšk.

"Hidraulinės sistemos", komandos treneris, V.Kirilovas

Mes visada turime charakterį, tas pasimatė šiandien. tiesiog, kad prasileidom tokiį taškų skirtumą, nu patys kalti. Varžovai "užmėtė kepurėmis" pirmą rungtynių pusę, patys praktiškai nieko nepataikėm, o žaist pradėjom antroi ryngtynių pusėj buksavom, traukėm, traukėm ir ketvirtasis kėlinys viską sudėjo į vietas.

„Hidraulinės sistemos“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Baubilo“ rankų. (2014 spalio 17 d., penktadienis, 21:45 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengva pergale pradėjo „Kauno mero“ taurės turnyrą. (2014 rugsėjo 19 d., penktadienis, 22:16 val.)Šešiese žaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą (2014 spalio 24 d., penktadienis, 00:01 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka „Galera“ iškovojo pergalę (2014 spalio 03 d., penktadienis, 22:59 val.)„DNC“ gana nesunkiai pasidabino bronzos medaliais (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:00 val.)LSK „Technoera“ po permainingos kovos pranoko „Hidraulines Sistemas“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 07:56 val.)Užtikrintas žaidimas antroje rungtynių pusėje „DNC“ komandai atvėrė kelią į pusfinalį (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 00:25 val.),,Galera" sutriuškino ,,Senukus" (2014 spalio 02 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Galera“ ketvirtąjame kėlinyje susidorojo su „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 23:38 val.)