Banga vs Kauno technikos kolegija (96:64)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 rugsėjo 25 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ ekipą.

2014 rugsėjo 25 d., Ketvirtadienis, 23:58 val., peržiūros: 1301

Rugsėjo 25 dieną, ketvirtadienį, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero taurės 2014" rungtynės tarp vietos "Bangos" ir svečių "Kauno technikos kolegijos" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo rezultatu- (25:16). Antrame kėlinyje vaizdas nepasikeitė ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 15 taškų – (50:35). Trečiame kėlinyje "Bangos" krepšininkai nemažino apsukų ir skirtumas šoktelėjo iki 29 taškų – (80:51). Ketvirtame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai ir rungtynės baigėsi rezultatu – (96:64).

Pirmasis kėlinys prasidėjo geriau "Bangos" krepšininkams, kurie rungtynespradėjo spurtu (10:2), vėliau "Kauno technikos kolegijos" krepšininkams pavyko atsakyti panašiu spurtu (2:9) ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo (12:11). Vėliau ėmė ryškėti šeimininkų komandos pranašumas, kuris po pirmų dešimties minučių išaugo iki 9 taškų – (25:16).

Antrasis kėlinys prasidėjo identiškai kaip ir pirmasis. Šeimininkai vėl surengė spurtą (13:2) ir skirtumas pirmą kartą rungtynėse šoktelėjo iki dviženklio – (38:18). Kėliniui įpusėjus svečių komandai pavyko šiek tiek sušvelninti skirtumą ir po dviejų kėliniu komandas skyrė tik 15 taškų – (50:35).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė "Kauno technikos kolegijai", kuriems pavyko surengti mini spurtą (3:7) ir skirtumas tarp komandų dar kartą sumažėjo iki 11 taškų – (53:42). Šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios ėmė taisyti padėti ir skirtumas vėl ėmė augti "Bangos" krepšininkų naudai. Šeimininkai per likusį laiką sužaidė dvi galingas atkarpas, po kurių skirtumas šoktelėjo iki 29 taškų ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (80:51).

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai po truputi ėmė jausti artėjančią pergalę, ėmė mažinti rungtynių tempą, to pasakoje abiejų komandų žaidimas išsilygino, bet skirtumas nelabai kito. Per likusį laiką nei vienai komandai nepavyko sužaisti geriau ir rungtynės baigėsi rezultatu – (96:64).

Banga: Paulius Danisevičius – 25 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Karbauskas – 22 tšk. (12 atk. kam.), Dmitrij Koblinec – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Liesis – 11 tšk.

Kauno technikos kolegija: A.Kazlauskas – 15 tšk., G.Anuškevičius – 14 tšk., I.Mančiunskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno Rami“ su Tomu Petrošiumi priešakyje perkopė „Kauno Technikos Kolegijos“ barjerą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 22:08 val.)Kauno „Mero“ taurėje „Kauno technologijos kolegija“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Banga“ be didesnio vargo įsirašė dar vieną pergalę (2014 spalio 10 d., penktadienis, 21:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą (2014 spalio 24 d., penktadienis, 00:01 val.)Galingai sužaisto ketvirtojo kėlinio dėka „Banga“ iškovojo kelialapį į turnyro pusfinalį (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Bangos“ žaidėjai atsilaikė prieš įspūdingą A.Lencevičiaus puolimą (2014 spalio 03 d., penktadienis, 02:33 val.)Itin rezultatyviose rungtynėse triumfavo "Kauno SRC" (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 14:39 val.)„Kauno Mero Didžiosios taurės 2014“ finale po emocingos ir įtemptos kovos trofėjų į viršų kėlė „Banga“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:30 val.)