BK Centre vs BC „BOOM“ (39:99)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 rugsėjo 20 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kauno „Mero“ taurėje, triuškinanti BC „BOOM“ pergalė

2014 rugsėjo 20 d., Šeštadienis, 17:48 val., peržiūros: 1491

Pergale Kauno „Mero“ taurės varžybas pradėjo BC „BOOM“, kurie rezultatu 99-39, sutriuškino „BK Centre" komandą.

Rungtynes geriau pradėjo „BK Centre" komanda, kuri įsiveržė į priekį rezultatu 12-6. Tiesa likusį kėlinuko laiką jie pralaimėjo 13-2 ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 19-14 pirmavo BC „BOOM“ komanda. Antrajame kėlinuke BC „BOOM“ komanda toliau tesė sėkmingą žaidimą ir didino persvarą, kuri po dviejų kėlinukų siekė 18 taškų, 43-25.

Antroje rungtynių pusėje vyko dažna žaidėjų rotacija bei įvairūs trenerių sumanymai, kurie kur kas naudingesni buvo BC „BOOM“ komandai. Pastaroji trečiąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 26-7, ir užtikrintai dominavo aikštelėje.

Ketvirtajame kėlinuke netrūko efektingų dėjimų į krepšį, kurie papuošė sezono startą. Galutinis rungtynių rezultatas 99-39, užfiksavo triuškinamą BC „BOOM“ komandos pergalę.

Po rungtynių paklaustas apie komandos pasirodymą šiose rungtynėse, BC „BOOM“ komandos treneris atsakė: „Prieš pirmąsias sezono rungtynes jautėsi šioks toks jauduliukas. Komandoje nėra tikrų vidurio puolėjų, tad bandėme varžovus aplenkti greičiu. Kaip matėme, viskas pavyko ir rungtynės buvo gražios akiai."

BK Centre: T.Petrauskas – 15 tšk. (10 atk. kam., 9 išpr. praž.), K.Zokas – 7 tšk., K.Abramtsov – 6 tšk.

BC „BOOM“: Jonas Tumpa – 17 tšk., A.Žabaliūnas – 17 tšk., Benas Norvilas – 12 tšk., Lukas Grėbliūnas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

rezas2014 rugsėjo 21 d., 18:54 val.
KKL, susitvarkykit statistika, ne tas P.Grėbliūnas žaidžia.
„Baubilas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 16:31 val.)„DNC“ nesulaukė pasipriešinimo ir iš „BK Centre“ krepšininkų (2014 spalio 12 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Laipsniai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 16 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)BC „BOOM“ įrodė savo pranašumą prieš „Laipsnius“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 16:18 val.)Lino Akstinavičiaus vedama LSK „Technoera“ prasibrovė į pusfinalį (2014 spalio 18 d., šeštadienis, 21:10 val.)Puiki rungtynių pradžia leido pergalę pasiekti „DNC“ komandai (2014 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:51 val.)Taškų lenktynių kulminacija tapo Ramūno Švagždžio pergalingas tritaškis aidint finaliniam švilpukui (2014 spalio 04 d., šeštadienis, 20:41 val.)