BC „Boom“ & Basket24.lt vs BC „Rhino“ (123:45)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BC „Boom“ & Basket24.lt“ sutriuškino BC „Rhino“ (123:45)

2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 21:40 val., peržiūros: 1198

Spalio 3d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės, C pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – BC „Boom“ & Basket24.lt ir svečių – BC „Rhino“.

Rungtynes nuo pat pradžių užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie per pirmąsias 5 minutes susikrovė 11 taškų pranašumą, o svečiams savo spaudimu visoje aikšteje neleido pelnyti nė taško. Antroje kėlinio pusėje BC „Rhino“ pavyko pralaužti spaudimą, tačiau sušvelninti rezultato ne – 20:9.

Antrame ketvirtyje BC „Boom“ & Basket24.lt krepšininkai ir toliau spaudė savo varžovus, priversdami juos klysti, o klaidas išnaudojo ir vertė taškais. Įpusėjus antrąjam kėliniui šeimininkai turėjo 21 taško pranašumą (33:12), o baigiantis pirmąjai rungtynių pusei jį dar labiau padidino – 50:19.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, „BC „Boom“ & Basket24.lt“ ekipos puolimas vis greitėjo, o svečius vis tuoliau kamavo klaidos ir neužtikrintas puolimas. Šeimininkai dar labiau atsiplėšė – 83:32. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje BC „Rhino“ šansų jau nebeturėjo, o šeimininkai vis labiau mėgavosi žaidimu. „BC „Boom“ & Basket24.lt“ iškovoja 3-ią pergalę iš trejų galimų ir užima C pogrupyje 1-ąją vietą, tuo tarpu svečiams, tai buvo tik pirmosios rungtynės – 123:45 (20:9, 30:10, 33:13, 40:13).

„BC „Boom“ & Basket24.lt“ Komandos treneris: Artūras Čiužas:

Tiesiog komandų meistriškumas nevienodas, bandysime grupėje būti pirmi ir gauti silpnesnį varžovą atkrintamosiose.

BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)Didžiosios taurės ketvirtfinalyje BC „Boom“ & Basket24.lt užtikrintai įveikė BC „Straight“ (78:65) (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2018 spalio 05 d., penktadienis, 19:58 val.)„Baltic Transline“ tik paskutiniame ketvirtyje susidoro su BC „Rhino“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 21:33 val.)„ICE“ turėjo pripažinti BC „Boom“& Basket24.lt pranašumą (2018 spalio 02 d., antradienis, 21:55 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt be vargo susidorojo su „Baltic Transline“ krepšininkais (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 21:14 val.)„ICE“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 23:13 val.)„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)