Kauno technikos profesinio mokymo centras vs Vakarai (102:36)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 04 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“

2018 spalio 04 d., Ketvirtadienis, 21:22 val., peržiūros: 1288

Ketvirtadienį, spalio 4 – ąją dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Kauno miesto Mero taurės rungtynės tarp „KTPMC“ ir „Vakarai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų ( 14:0). „Vakarai“ ekipai nepavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumo sumažinti. Įpusėjus kėliniui svečiai pelnė pirmuosius taškus, bet didesnį pranašumą turėjo „KTPMC“ komandą ir jau turėjo solidžią dviženklią persvarą – 28:5.

Antrame kėlinyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o „Vakarai“ ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo. TIk kėlinuko pabaigoje svečiai truputi atsitiesė, tačiau komandas toliau skyrė dviženklis pranašuma – 58:19.

Po ilgosios pertraukos „KTPMC“ toliau žaidė lyg ant bangos ir pradėjo „sausa“ atkarpa 16:0,o varžovai tik šeštą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Šeimininkai neatsipalaidavo ir skirtumas vis didėjo – 77:28.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „KTPMC “ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu – 102:36.

„KTPMC “ komandos treneris A. Žadeikis: Varžybas laimėjome, nes buvome stipresni.

BC „Straight“ nupūtė „Vakarus“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 20:17 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Vakarai“ Kauno miesto Mero taurės starte palaužė KM „Žalgiris“ komandą (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 23:02 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai (2018 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)