Laipsniai vs Baltic Transline (81:75)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 spalio 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“

2018 spalio 18 d., Ketvirtadienis, 21:27 val., peržiūros: 1043

Trečiadienį, spalio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyro 2018 ketvirtfinalis tarp vietos „Laipsniai“ bei svečių „Baltic Transline“. Visų rungtynių metu komandos žaidė gana apylygiai ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamo ketvirčio metu. Savo pranašumą šįkart įrodė aikštelės šeimininkai ir laimėjo kelialapį į pusfinalį.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie puikiai išnaudojo antruosius šansus puolime po netaiklių metimų. Netrukus skirtumas tarp komandų buvo jau septyni taškai. Vis tik, kėlinuko pabaigoje kur kas geriau sekėsi svečiams, kurie sužaidė neblogą atkarpą ir net persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:22. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Laipsniai“ ir įgijo jau aštuonių taškų atotrūkį. Vėliau „Baltic Transline“ ekipai pavyko stabilizuoti padėtį ir kiek sumažinti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:43.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką bei pirmaujanti komanda keitėsi kelis sykius. Visgi, vėliau geresnę atkarpą sužaidė „Laipsniai“, kurie vėl nurūko į priekį ir šįkart išlaikė kiek didesnį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:60. Ketvirtojo kėlinio pradžioje kiek geriau atrodė „Baltic Transline“ ekipa, kuriai pavyko išlyginti rezultatą, sužaidus kiek daugiau nei tris minutes. Tuomet per tris minutes šeimininkai pelnė penkis taškus bei nepraleido nei vieno taško ir vėl susigrąžino rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Rungtynių pabaigoje svečių ekipa labai kentėjo dėl to, kad neatsikovojo kamuolių po savuoju krepšiu ir taip jiems nepavyko mesti iššūkio savo varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 81:75.

Artūras Jankevičius („Laipsniai“):
“Gal rungtynių pabaigoje susikaupėm ir padarėm kelis taktinius keitimus. Pataikėm keliais tritaškiais daugiau nei varžovai. Kaip matėm, vienas ar kitas tritaškis ir nulėmė rungtynes“.

„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Resmila.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Baltic Transline“ (77:76) (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt be vargo susidorojo su „Baltic Transline“ krepšininkais (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Baltic Transline“ tik paskutiniame ketvirtyje susidoro su BC „Rhino“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 21:33 val.)