Baltic Transline vs BC „Rhino“ (71:53)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 07 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ tik paskutiniame ketvirtyje susidoro su BC „Rhino“

2018 spalio 07 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 707

Sekamdienį, spalio 7-ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Kauno miesto Mero taurės 2018, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Baltic Transline“ ir svečių BC„Rhino“ komandos.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir vedami K. Kaupo įpusėjus kėliniui turėjo jau 7 taškų persvara (12:5). Nors svečiai ir bandė mažinti skirtumą tolimais metimais, tačiau šeimininkai pagirtinai atakavo iš dviejų taškų zonos ir po pirmojo ketvirčio „Baltic Transline“ jau turėjo 8 taškų pranašumą – 21:13. Antrajame ketvirtyje šeimininkai atsipalaidavo ir jų puolimas sustojo, tuo pačiu ir gynyba ėmė braškėti. Tuo pasinaudoję svečiai pradėjo bombarduoti varžovų krepšį tritaškiais ir persvėrė rezultatą (25:26). O likus žaisti minutę komandas skyrė 11 taškų, tačiau šeimininkai sėkmingiau užbaigė kėlinuką – 29:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai surimtėjo ir per tris minutes pasivijo varžovus. Visą ketvirtį aikštelėje vyko lygus žaidimas. Abi komandos sunkiai rinko taškus, dažnai klydo. O po prieš lemiamą ketvirtį, minimalia persvara priekyje buvo šeimininkai – 44:43. Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo šeimininkams. Jie galutinai susigrąžino žaidimo kontrolę į savo rankas, o tolimi metimai varė į neviltį varžovus. Sužaidus pusę kėlinio šeimininkai jau turėjo dviženklį pranašumą (60:49). Nors svečiai ir bandė nepaleisti varžovų pernelyg toli į priekį, tačiau savo puolimo bangą pagavę „Baltic Transline“ užtikrintai sužaidė kėlinio pabaigą ir iškovojo pergalę rezultatu – 71:53.

„ICE“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 23:13 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ sutriuškino BC „Rhino“ (123:45) (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2018 spalio 05 d., penktadienis, 19:58 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt be vargo susidorojo su „Baltic Transline“ krepšininkais (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Resmila.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Baltic Transline“ (77:76) (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)