Kauno technikos profesinio mokymo centras vs ICE (107:54)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 spalio 18 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į Didžiosios taurės pusfinalį

2018 spalio 18 d., Ketvirtadienis, 21:38 val., peržiūros: 1059

Ketvirtadienį, spalio 18 dieną, KTPMC sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios taurės krepšinio turnyro 2018 ketvirtfinalis tarp vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „ICE“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketvirčio pabaigoje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Nors svečiai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje rodė dantis, tačiau viską į vietas sudėliojo galingas „Kauno TPMC“ spurtas rungtynių antroje pusėje.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „ICE“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi su puse minutės, svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau per likusį laiką jie nepelnė nė taško, o „Kauno TPMC“ surengė spurtą 10:0, kuris leido jiems įgyti solidų pranašumą po pirmųjų dešimties minučių 27:19.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „ICE“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė 12:4 spurtą ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 52:33.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė.Geresnę atkarpą apturėjo „Kauno TPMC“ ir vėl kiek pabėgo nuo savo varžovų, tačiau „ICE“ prieš kėlinio pabaigą nepavyko sumažinti savo deficitą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 76:43.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kauno TPMC“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Tai pat kėlinio pradžioje J.Milius ir D.Gudeliauskas įsmeigė po viena tolyma metima. Galutinis rungtynių rezultatas 107:57.

„Kauno TPMC“ treneris A. Žadeikis: Matomai buvome stipresni, greitesni ir taiklesni.

Praėjusių metų Mero Didžiosios taurės čempionai startavo pergalingai (2018 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Kauno technikos profesinio mokymo centras“ ‒ antrus metus paeiliui Kauno miesto Mero didžiosios taurės laimėtojai (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)„KTPMC“ lengvai įveikė „Vakarai“ (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 01:29 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Vėl šimtą taškų permetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ išliko nepralaimėjęs (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:15 val.)„ICE“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 23:13 val.)„ICE“ turėjo pripažinti BC „Boom“& Basket24.lt pranašumą (2018 spalio 02 d., antradienis, 21:55 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)