UNO vs Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels (69:82)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos

2018 spalio 03 d., Trečiadienis, 22:18 val., peržiūros: 954

Trečiadienį, spalio 3 d., J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko Kauno miesto mero taurės turnyro rungtynės, kuriose dėl pirmosios pergalės susigrūmė „UNO“ (0-2) ir „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ (0-1).

Rungtynių pradžioje kelios greitos atakos leido „UNO“ ekipai įsiveržti į priekį 9:2. Bet po šalto dušo atsigavę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ atsakė spurtu 2:13 ir perėmę iniciatyvą į savo rankas laimėjo pirmą kėlinuką 15:21.

Antrajame kėlinuke po V. Šimaičio tritaškio dar rezultatas buvo 24:33, bet antra kėlinuko pusė visiškai priklausė svečiams, kurie surengė dar vieną spurtą ir po L. Ivanovo tritaškio paskutinę kėlinuko sekundę jau turėjo ženklią persvarą – 29:51.

Trečiajame kėlinuke G.Šuklevičius ir L.Stankevičius tolimais metimais neleido dar labiau tolti svečiams. Po jų metimų rezultatas buvo 37:57. Bet tada „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ įjungė aukštesnę pavarą ir po trijų ketvirčių pirmavo 44:72.

Vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė paskutiniajame kėlinuke – „UNO“ išnaudojo savo ūgio bei svorio pranašumą ir daugiausia metimais iš po krepšio priartėjo prie svečių iki dešimties taškų. Bet šeimininkų spurtą nuramino du I. Jančiuko rezultatyvūs prasiveržimai ir „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ švenčia pirmąją pergalę turnyre. Galutinis rungtynių rezultatas 69:82 (15:21, 14:30, 15:21, 25:10).

K. Ugintas („Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“):

„ketvirtajame kėlinyje žaidė žaidėjai, kuriems ne daugiau nei 19 metų, pradedant 15. Varžovai buvo patyrę, dideli prieš mūsų gležnus vaikinus, kurių dauguma atvažiavo iš Utenos čia mokytis ir dabar pabandysime pažaisti KKL’e. Bus matyti, kaip čia bus.“

Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 20:20 val.)„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 20:23 val.)Penkiese susirinkę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 spalio 05 d., penktadienis, 20:51 val.)Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“ (2018 spalio 09 d., antradienis, 23:48 val.)Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą (2018 rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)Trečiajame ketvirtyje subyrėjusi „Bella Italia – Feniksas“ komanda triuškinančiai pralaimėjo „UNO“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 23:07 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)