Omega vs DNC prekyba (98:86)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 spalio 15 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje

2018 spalio 15 d., Pirmadienis, 21:21 val., peržiūros: 896

Spalio 15 d., pirmadienį, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2018 Didžiosios taurės ketvirtfinalis, kuriame susitiko šeimininkai „Omega“ ir svečiai „DNC prekyba“.

Susitikimas prasidėjo apylygiu žaidimu ir įpusėjus kėlinukui rungtynėse buvo lygybė 14:14, o pirmasis ketvirtis po D. Bakano baudos metimų baigėsi minimalia „DNC prekyba“ ekipos persvara 19:20.

Antrojo kėlinuko antroje pusėje iniciatyvą perėmė „Omegos“ krepšininkai, kurie po G. Naikausko tolimo metimo nutolo 34:27. Tik baudų metimais kėlinuko pabaigoje rinkę taškus svečiai po dviejų ketvirčių atsilikinėjo 36:30.

Trečiajame kėlinuke „DNC prekyba“ spurtavo ir po kelių greitų atakų jau pirmavo 38:41. Visgi, šeimininkai labai greitai atsigavo ir persvėrę rungtynių rezultatą pasibaigus trečiajam ketvirčiui pirmavo 58:56.

Ketvirtajame kėlinuke įsisiūbavo „Omegos“ puolimas ir po D. Šliogerio tolimo šūvio šeimininkai jau pirmavo 74:58. Bet labai greitai „DNC prekyba“ priartėjo – 74:69. Visgi, į tai „Omega“ atsakė spurtu 6:0, svečių krepšininkai pradėjo karščiuotis, taip gaudami vieną techninę pražangą po kitos, o šeimininkų žaidėjas M.Zubavičius šešiais baudų metimais įtvirtino „Omegos“ pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 98:86 (19:20, 17:10, 22:26, 40:30).

N.Kurklietis („Omega“):

„matėm priešininką, analizavom, matėm, kurioje lygoje jie žaidžia, kurioje mes. Žaidėm tą žaidimą kietą, kokį jie primetė, nesileidom stumdomi, rezultatą pavyko laikyti, tas juos išmušė iš vėžių, kad negalėjo nuo mūsų pabėgti į priekį. Tada prasidėjo jų kivirčai su teisėjais, patys savimi nepasitikėjo, o mes tuo pasinaudojom“.

„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)„DNC prekyba“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Bella Italia – Feniksą“ (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 21:16 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 19:35 val.)„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 23:07 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 20:23 val.)Emocingose rungtynėse „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Omegą“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:58 val.)