GZP vs Tie geresni (89:49)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 spalio 08 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais

2019 spalio 08 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 786

Antradienį, spalio 8 d., Kauno Mero Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse „GZP“ susitiko su „Tie geresni“ krepšininkais.

Rungtynės startavo keturiais „GZP“ ekipos tritaškiais – po du įmetė T.Mušenkovas ir T.Vyšniauskas, o įpusėjus pirmajam kėlinukui šeimininkai pirmavo 14:1. Kėlinukas priklausė T. Vyšniauskui, kuris per devynias žaidimo minutes sumetė 13 taškų ir leido „GZP“ ekipai būti priekyje 26:9.

Antrame kėlinyje ir toliau sunkiai taškus rinko „Tie geresni“, o tuo pasinaudoję „GZP“ krepšininkai dar labiau nutolo ir runtynių nugalėtojas jau beveik nebekėlė abejonių. Pirmąją rungtynių pusę papuošė galingas P. Maciulevičiaus dėjimas po gražaus V. Vėlaičio perdavimo, o po pirmos pusės „GZP“ pirmavo 48:17.

Trečiasis kėlinys prasidėjo gražiausiu rungtynių epizodu – po tikslaus M. Stankevičiaus perdavimo dėjimu nenusileidus ant žemės susitikimą papuošė P.Maciulevičius, o šeimininkai per kėlinuką dar šiek tiek padidino savo persvarą – 67:32.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, o „GZP“ įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 89:49 (26:9, 22:8, 19:15, 22:17).

Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Tie geresni“ komandos pergalė prieš „UNO“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 01:43 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)„GZP“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:47 val.)Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:39 val.)