Coca-Cola vs Laipsniai (85:89)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 06 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose

2019 spalio 06 d., Sekmadienis, 20:22 val., peržiūros: 764

Sekmadienį, spalio 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Kauno Mero taurės 2019” rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Coca-Cola“ bei svečių „Laipsniai“. Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo svečiai, tačiau lemiamo ketvirčio metu šeimininkai grįžo į kovą ir užkūrė tikrą pirtį savo varžovams.

Rungtynes komandos pradėjo gana greitu žaidimu, tačiau ne visada komandoms pasisekė pelnyti taškus. Ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet 15:5 atkarpą laimėjo svečiai ir perimė iniciatyvą į savas rankas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:25. Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė „Laipsniai“, kuriems pavyko padidinti savo pranašumą iki dviženklio. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Per likusį kėlinio laiką „Laipsniai“ išlaikė saugų atstumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:46.

Trečiojo kėlinio pradžioje kur kas gyvesni atrodė „Coca-Cola“ vyrai, kurie rodė užsidegimą ir gana greitai mažino savo atsilikimą. Sužaidus pusę ketvirčio, skirtumas tarp komandų jau buvo tik šeši taškai. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 59:66. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai pajungė toliašaudę artileriją ir tolimais metimais skynėsi kelią į priekį. Galiausiai, įpusėjus ketvirčiui „Coca-Cola“ ekipai pavyko išsiveržti į priekį po labai ilgos pertraukos. Visgi, tuomet L. Armono tempiama „Laipsnių“ ekipa persvėrė rezultatą savo naudai, o po S. Banaičio tritaškio, svečių ekipos pranašumas paaugo iki septynių taškų. Visgi, tuomet gerą atkarpą sužaidė šeimininkai ir likus žaisti pusei minutės, braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Lemiamu metu „Laipsniai“ neklydo prie baudų metimo linijos ir išlaikė pergalę savo rankose. Galutinis rungtynių rezultatas 85:89.

BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai palaužė „Kauno Rami“ (2019 rugsėjo 20 d., penktadienis, 06:40 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)„Coca-Cola“ įveikė „Kauno Rami“ ir paliko pastaruosius be pergalių (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87) (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 20:01 val.)