GZP vs Laipsniai (89:78)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 23 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus

2019 rugsėjo 24 d., Antradienis, 14:51 val., peržiūros: 836

Pirmadienį, rugsėjo 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno „Mero“ taurės „A“ pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „GZP“ ir svečių „Laipsniai“ krepšininkų. Po įtemtos kovos šeimininkai iškovojo sunkią pergalę, rezultatu: 89:78 (26:21, 16:15, 21:15, 11:23, 15:4).

Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė rezultatyviai. Tiek vienoj, tiek kitoj komandoj skriejo taiklūs metimai iš tritaškio bei dvitškio zonos . To pasekoje, po dvydešimties minučių rezultatas tarp komandų buvo: (42:36) „GZP“ komandos naudai.

Trečiajame kėlinyje J. Pilecko ir T. Mušenkovo vedami šeimininkai spurtavo bei po trisdešimties minučių turėjo dvylikos taškų persvarą. (63:51). Ketvirtajame kėlinyje „Laipsniai“ neketino pasiduodi. Fantastiškai žaidęs D.Adomaitis padėjo panaikinti dviženklį deficitą bei „Ištraukti“ pratęsimą.

Pratęsime: geriau sekėsi šeimininkams, pataikę keletą sunkių metimų bei užpuolę gretomis atakomis „GZP“ laimėjo atkarpą (15:4) ir šventė sunkią pergalę, rezultatu: 89:78.

Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87) (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 20:01 val.)Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)Gyčio Slapšio metimas išplėšė pergalę „Laipsniams“ (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:09 val.)Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais (2019 spalio 08 d., antradienis, 21:46 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)„GZP“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:54 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)