KM „Žalgiris“ vs Hidraulinės sistemos (68:80)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 26 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus

2019 rugsėjo 26 d., Ketvirtadienis, 21:43 val., peržiūros: 675

Ketvirtadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko Kauno Mero taurės 2019 C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ krepšininkai su svečiais – „Hidraulinės sistemos“. Antrajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perimę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 80:68.

Pirmąjį ketvirtį dviem tolimais metimais pradėjo KM „Žalgiris" krepšininkai. Tačiau nieko nelaukę svečiai atsakė savo rezultatyviomis atakomis bei taip neleido šeimininkams nutolti. Atkarpa 6:0 leido „Hidraulinėms sistemoms“ pirmą kartą ketvirtyje išsiveržti į priekį. Po pirmųjų 10 minučių – 15:16.

Po trumpos pertraukos pačioje ketvirčio pradžioje svečiai pratęsė savo spurtą pridėdami dar 4 taškus. Jaunieji žalgiriečiai kiek sustojo puolime bei klydo gynyboje, o tai leido „Hidraulinėms sistemoms“ dar labiau tolti nuo šeimininkų. Dar vieną gerą žaidybinę atkarpą ketvirčio viduryje surengė svečiai, kurie pelnė 12 taškų be atsako. Spurto metu dvi tolimas bombas įsūdė T.Vasiliauskas. Po šio spurto „Hidraulinės sistemos“ neleido priartėti varžovams. Prieš ilgąją pertrauką – 29:43.

Trečiasis ketvirtis jau vyko apylygiai. Ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais. Didžiausią pranašumą svečiams pavyko įgyti ketvirčio viduryje (38:57). Tačiau tada taiklus M. Košelio tritaškis bei 3 D. Andrišiūno taškai leido kiek aptirpdyti atsilikimą. Prieš lemiamą ketvirtį – 45:60.

Paskutiniame ketvirtyje KM „Žalgiris“ komanda dar bandė kibti varžovams į atlapus. Gerą atkarpą sužaidė šeimininkų komandos žaidėjas J.Sirtautas, kuris per nepilnas 6 žaidimo minutes pelnė 10 taškų. Po jo taiklaus tritaškio likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes, jauniesiems žalgiriečiams pavyko priartėti iki 6 taškų (63:69). Visgi tada sekė I. Grigaravičiaus bei S. Klimkevičiaus 4 taškai, kurie leido vėl lengviau atsikvėpti „Hidraulinėms sistemoms“. Svečiams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą iki rungtynių pabaigos bei taip įsirašyti pirmąją pergalę turnyre.

„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“ (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 18:20 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 14:06 val.)KM „Žalgiris“ lemiamo ketvirčiu metu galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:27 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)