UNO vs Alytaus „Vakarai“ (54:57)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po atkaklios kovos Alytaus „Vakarai“ įveikė „UNO“ ekipą

2019 rugsėjo 26 d., Ketvirtadienis, 09:11 val., peržiūros: 736

Trečiadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko dar ne karto nepatyrusios pergalės jausmo ekipos „UNO“ ir Alytaus „Vakarai“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai komandai nepavyko atitrūkti nuo varžovo. Laurynas Chalytovas truktelėjo „UNO“ į priekį, tačiau Alytaus „Vakarai“ lipo varžovams ant kulnų ir komandas skyrė tik du taškai ( 13:11). Antrame ketvirtyje svečiams pavyko susitvarkyti su gynyba ir išlygino rezultatą, kur „UNO“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Alytaus „Vakarai“ toliau nestabdė apsukų ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 27:24.

Po ilgosios pertraukos ėmė ryškėti „UNO“ pranašumas prieš varžovus ir ėmė tolti nuo svečių,tačiau E.Švelginas užkūrė tolimų metimų šou, kur Alytaus „Vakarai“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimalaus skirtumo ( 43:42). Ketvirtame kėlinyje toliau vyko atkakli kova tarp ekipų. Pirmaujanti komanda keitėsi su kiekviena ataka. Likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus, bet „UNO“ pateko į taškų badą, o svečiai puikiai sužaidė paskutines kėlinuko sekundes ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 54:57 (13:11, 14:13, 16:18, 11:15)

„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“ (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Tie geresni“ komandos pergalė prieš „UNO“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 01:43 val.)„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:47 val.)Žaliakalnis tik paskutinių sekundžių metu sugebėjo palaužti UNO krepšininkus (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:31 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 22:10 val.)