Žaliakalnis vs Alytaus „Vakarai“ (66:44)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“

2019 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 18:58 val., peržiūros: 651

Rugsėjo 29 dieną, 17:30 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje susitiko „Kauno Mero taurė 2019” turnyro komandos „Žaliakalnis (šeimininkai) ir Alytaus „Vakarai“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 66:44 (12:17, 16:11, 17:11, 21:5).

Pirmajame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi susikaupti. Komandos keitėsi nesėkmingomis atakomis, tačiau taiklesni buvo svečiai. Po pirmo kėlinio priekyje „Vakarai“ 12:17. Antrajame kėlinyje „Žaliakalnis“ komandai pavyko atrasti žaidimą ir po truputį rinkdami taškus prisivijo varžovus (28:28).

Trečiajame kėlinyje toliau tęsėsi šeimininkų dominavimas. Visą kėlinį „Žaliakalnis“ didino savo pranašumą, kol turėjo 10 taškų persvarą. Tačiau kėlinuko gale svečiai šiek tiek apmažino pranašumą iki 6 taškų (45:39). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai vėl nuo pradžių spurtavo ir Alytaus „Vakarai“ komandai pritrūko jėgų kovoti. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:44.

„Žaliakalnis“ komandos treneris J.Kaškelis: „Truėjome ilgesnį suolelį, todėl pradžioje varginom varžovus ir antroje pusėje įjungę aukštesnę pavarą gynyboje iškovojom pergalę“

Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Žaliakalnis“ ketvirtfinalyje nusiledo „Laipsniai“ komandai (70:87) (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:39 val.)Po atkaklios kovos Alytaus „Vakarai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 09:11 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:47 val.)Žaliakalnis tik paskutinių sekundžių metu sugebėjo palaužti UNO krepšininkus (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:31 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Omegos“ komandos pergalė prieš „Žaliakalnis“ krepšininkus (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:16 val.)