BC „Boom“ vs Resmila.lt (79:85)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Boom“

2019 rugsėjo 18 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 844

Kauno Mero taurės 2019 turnyre pirmąsias rungtynes sužaidė ir BC „Boom“, susitikusi su „Resmila.lt“ krepšininkais.

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos ir abi ekipos neblogai atrodė puolime, o visas kėlinys vyko taškas į tašką bei baigėsi rezultatu 22:21 BC „Boom“ ekipos naudai.

Antrame kėlinuke ir toliau vyko apylygė kova. Nors BC „Boom“ pabandė šiek tiek atitrūkti, tačiau „Resmila.lt“ labai greitai atstatė status quo ir po L. Žukausko metimų buvo priekyje 39:42.

Trečiame kėlinyje pasinaudoję „Resmila.lt“ ekipos klaidomis BC „Boom“ įpusėjus kėliniui persvėrė susitikimo rezultatą 52:51. Taškas į tašką kova vyko ir toliau, o pasibaigus trečiam kėliniui rezultatu 59:62 pirmavo „Resmila.lt“.

Lemiamame kėlinyje L. Žukausko tikslūs metimai leido „Resmila.lt“ ekipai nutolti 68:76. Šio susikrauto pranašumo jiem ir užteko, jog iškovotų pergalę po sunkios kovos. Galutinis susitikimo rezultatas 79:85 (22:21, 17:21, 20:20, 20:23).

„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2019 spalio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Po krepšiais dominavę „Resmila.lt“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Gemavilos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:12 val.)„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“ (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:11 val.)BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)