Gemavila vs BC „Boom“ (62:87)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 07 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą

2019 spalio 07 d., Pirmadienis, 21:02 val., peržiūros: 816

Pirmadienį, spalio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Kauno Mero taurės 2019” rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Gemavila“ bei svečių BC „Boom“.Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketverčio viduryje pradėjo ryškėti BC „Boom“ komandos pranašumas. Nors „Gemavila“ dar trečiajame ir ketvirtajame ketvirtyje bandė sumažinti rezultatą ir pasivyti varžovus, tačiau viską į vietas sudėliojo galingas BC „Boom“ spurtas rungtynių pabaigoje.

Jau pirmajame ketvirtyje išryškėjo, jog šiandien BC „Boom“. krepšininkai dominuos krepšinio aikštelėje. Nors šeimininkai dar stengėsi nepasiduoti, žaidimo metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, BC „Boom“ pavyko padidinti savo rezultatą net 14 taškų. Pirmasis ketvertis baigėsi rezultatu – 11:25.

Antrąjį ketvertį kiek geriau pradėjo „Gemavila“ komanda, kuri jau per kelias minutes sumažino atsilikimą iki 7 taškų. BC „Boom“ komandai šis ketvertis nesisekė, buvo padaryta klaidų, pramestą daug metimų, tuo pasinaudoje priešininkai sumažino atsilikimą iki 6 taškų, šeimininkai per ketvertį sumetė 23 taškus, o priešininkai tuo tarpu tik 15 taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:40.

Po ilgosios pertraukos BC „Boom atsigavo ir surengę spurta, kuriuo metu vėl pabėgo nuo varžovų. Nors šeimininkų komanda iš visų jėgų stengėsi stabdyti BC „Boom” komandą, bet jiems sunkiai sekėsi, o svečiai ir toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo – 45:64.

Ketvirtam ketvirtyje jau buvo matyti, kad BC „Boom” iškovos triuškinančią pergale, prie to prisidėjas žaidėjas L.Aleksiūnas per paskutines ketverčio minutės smeigė tris tritaškus, žaidėjo dėka, komandai šiandien pavyko laimėti net 25 taškais. Galutinis rungtynių rezultatas – 62:87.

„Resmila.lt“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Boom“ (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“ (2019 spalio 01 d., antradienis, 22:20 val.)Po krepšiais dominavę „Resmila.lt“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Gemavilos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:12 val.)