Kauno Rami vs GZP (68:112)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ pasiekė triuškinamą pergalę

2019 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 764

Rugsėjo 25 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2019 komandos „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „GZP“ (svečiai). Jau pirmoje rungtynių pusėje „GZP“ nesunkiai susikrovė solidų pranašumą ir po ilgosios pertraukos jiems beliko tik sutvarkyti formalumus. Sužaidę labai rezultatyviai, triuškinamą pergalę pasiekė „GZP“ krepšininkai 68:112 (20:25, 9:24, 21:33, 18:30).

Jau rungtynių pradžioje matėsi, kad „GZP“ krepšininkai šiandien nusiteikę siekti pergalės ir greitai atitrūko nuo varžovų. Tiesa, „Kauno Rami“ surado būdų rinkti taškus ir kurį laiką neleido skirtumui augti. Tačiau antrąjį kėlinuką „GZP“ laimėjo 15 taškų persvara ir prasidedant ilgajai pertraukai jau buvo pabėgę tolyn 29:49.

Po ilgosios pertraukos „GZP“ surengė labai galingą spurtą, skirtumas žaibiškai pasiekė 30 taškų ir taip galutinai buvo nuspręstas rungtynių likimas. Nuo to momento „Kauno Rami“ jau rungtyniavo tik dėl garbės, komanda puolime atrodė ir toliau pakankamai neblogai, bet pražangos visiškai sukaustė ekipos veiksmus gynyboje, o tuo pasinaudoję „GZP“ krepšininkai nesunkiai perkopė 100 taškų ribą ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 68:112.

„Coca-Cola“ įveikė „Kauno Rami“ ir paliko pastaruosius be pergalių (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 20:20 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai palaužė „Kauno Rami“ (2019 rugsėjo 20 d., penktadienis, 06:40 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Arena Biliards“ išplėšė pergalę iš „Kauno Rami“ rankų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 21:37 val.)Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais (2019 spalio 08 d., antradienis, 21:46 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)