Tie geresni vs UNO (77:66)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kauno „Mero“ taurėje: „Tie geresni“ komandos pergalė prieš „UNO“ krepšininkus

2019 rugsėjo 24 d., Antradienis, 01:43 val., peržiūros: 661

Pirmadienį, rugsėjo 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno „Mero“ taurės rungtynės tarp šeimininkų „Tie geresni“ ir svečių „UNO“ krepšininkų. Beveik visas rungtynes trapią persvarą laikę šeimininkai įveikė svečius, rezultatu: 77:66 (18:18, 22:14, 17:17, 20:17).

Pirma rungtynių pusė prasidėjo apyligiai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Ipūsėjus antram kėliniui po E. Sladkevičiaus keturių taškų iš eilės bei M. Vaiciukevičiaus taiklaus dvitaškio „Tie geresni“ krepšininkai pabėgo į priekį devyniais taškais (30-21). To pasekoje, rezultatas tarp komandų po dviejų kėlinių buvo:(40:32) šeimininkų naudai.

Antroje rungtynių pusėje vyko įnirtinga kova. Penkiese žaide „UNO"krepšininkai neketino pasiduoti tačiau ilgesnį suoliuką bei didesnę koncentraciją parodę šeimininkai įveikė svečius, rezultatu: 77:66.

Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegos“ ekipą (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:47 val.)Žaliakalnis tik paskutinių sekundžių metu sugebėjo palaužti UNO krepšininkus (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:31 val.)Po atkaklios kovos Alytaus „Vakarai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 09:11 val.)„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:39 val.)Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais (2019 spalio 08 d., antradienis, 21:46 val.)