Tie geresni vs Alytaus „Vakarai“ (82:56)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Tie geresni“ antroje rungtynių pusėje įveikė svečius iš Alytaus

2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 729

Trečiadienį, spalio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Kauno Mero taurės 2019” rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Tie geresni“ bei svečių Alytaus „Vakarai“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir žaidė gana apylygiai, tačiau viską į savas vietas sudėjo šeimininkai, kurie trečiąjį ketvirtį laimėjo užtikrintai ir nusprendė rungtynių likimą.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau tuomet aštuonis taškus be atsako pelnė svečių ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, tuomet geresnę atkarpą sužaidė “Tie geresni” ir susigrąžino nedidelį pranašumą į savo rankas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:17. Antrojo ketvirčio metu komandos žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug nesikeitė. Niekas nesikeitė iki pat ketvirčio pabaigos, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo lygus – 34:34.

Trečiąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Tie geresni“ ir žaibiškai įgijo jau dviženklį pranašumą. Jie spurtavo 13:2 ir per dviejų minučių atkarpą pasiuntė savo varžovus į šiokį tokį nokdauną. Vėliau skirtumas tarp komandų dar nežymiai paaugo ir aikštelės šeimininkai į lemiamą ketvirtį išėjo jau su saugiu pranašumu. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:48. Lemiamo ketvirčio metu svečiai iš Alytaus nesugebėjo atsigauti ir mesti iššūkio savo varžovams, tad lemiamas rungtynių laikas teliko tik formalumas ir „Tie geresni“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 82:56.

Antroje rungtynių pusėje „Omegos“ ekipa į veikė Alytaus „Vakarus“ (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 20:52 val.)Po atkaklios kovos „Tie geresni“ įveikė „Omegos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:47 val.)„Žaliakalnis“ įveikė Alytaus „Vakarai“ (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:58 val.)Kauno „Mero“ taurėje: „Tie geresni“ komandos pergalė prieš „UNO“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 01:43 val.)„Žaliakalnis” tik po pratęsimo iškovojo pergalę (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:39 val.)Po atkaklios kovos Alytaus „Vakarai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 09:11 val.)Lengva „GZP“ pergalė ketvirtfinalyje paženklinta galingais P. Maciulevičiaus dėjimais (2019 spalio 08 d., antradienis, 21:46 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)