Elektrėnų „Pastolinis“ vs ICE (69:79)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 06 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Rumšiškių A. Baranausko gimnazija, Rumšos g. 36, Rumšiškės, Kaišiadorių raj., LT-56336

„ICE“ penketukas susitvarkė su Elektrėnų „Pastolinio“ pasipriešinimu

2019 spalio 06 d., Sekmadienis, 16:19 val., peržiūros: 637

Sekmadienį, spalio 6 d., Elektrėnų „Pastolinis“ (1-2) namuose priėmė svečius – „ICE“ (2-1) krepšininkus.

Rungtynes Elektrėnų „Pastolinis“ pradėjo septyniais P. Makūno taškais, vėliau dar penkis pridėjo S.Strasevičius, tačiau „ICE“ tolimų tritaškių metimų dėka sugebėjo pirmą kėlinį laimėti 14:18.

Antrajame kėlinuke po A. Žagelio tritaškio svečiai nutolo dviženkliu pranašumu 16:27, tačiau tada P.Pustelninkas penkiais taškais šiek tiek aptirpdė Elektrėnų „Pastolinio“ deficitą. Kėlinuko antroje pusėje abejose aikštės pusėse „karštas“ buvo A.Dunda, kurio naudingas žaidimas leido šeimininkams visiškai priartėti – 30:32.

Trečiajame kėlinuke, pasinaudoję kiek chaotišku šeimininkų žaidimu puolime, „ICE“ krepšininkai nutolo 36:44. Nors elektrėniškiams pavyko atsitiesti, tačiau trimis tolimais metimais svečiai ir vėl įgijo dviženklę persvarą – 46:56.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo svečių spurtu ir po kelių minučių jie jau buvo nutolę 51:65. Dviženklę persvarą „ICE“ išlaikė iki pat susitikimo pabaigos, o galutinis susitikimo rezultatas 69:79 (14:18, 16:14, 16:24, 23:23).

„ICE“ atkaklioje kovoje įveikė KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 23 d., pirmadienis, 22:18 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)KM „Žalgiris“ lemiamo ketvirčiu metu galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:27 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 16:30 val.)„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“ (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:43 val.)Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)