Coca-Cola vs BC „Boom“ (65:82)Kauno Mero taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2019 spalio 26 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą

2019 spalio 26 d., Šeštadienis, 15:34 val., peržiūros: 782

Spalio 26 dieną, 14:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2019 („Mažosios“ taurės) komandos „Coca-Cola“ ir BC „Boom“. Ekipos stojo žaisti dižiojo finalo rungtynių. Rungtynėse didelės intrigos nebuvo, visą laiką užtikrintą pranašumą savo rankose išlaikę BC „Boom“ krepšininkai pelnytai iškovojo „Mažosios“ taurės auksą. Susitikimas baigėsi rezultatu 65:82 (11:19, 17:20, 14:28, 23:15).

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, abi komandos daug dėmesio skyrė gynybai, metimai buvo nelengvi ir komandos žaidė taškas į tašką. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo BC „Boom“ krepšininkai, kurie puikiai išnaudojo savo greitį ir skirtumas nepastebimai tapo dviženklis. Nors vėliau „Coca-Cola“ stabilizavo savo žaidimą, skirtumas nustojo augęs, bet prasidedant ilgalai pertraukai BC „Boom“ dar išlaikė saugią distanciją nuo varžovų 28:39.

Antroje rungtynių dalyje BC „Boom“ tarsi įjungė aukštesnę pavarą, ekipa puikiai išnaudojo varžovų klaidas, puolė greitai ir tiksliai, o skirtumas priartėjo net prie trisdešimties taškų ribos. Intrigos nebeliko, o „Coca-Cola“ išvengė sutriuškinimo ir bent jau garbingai kovojo iki galo. Susitikimas baigėsi rezultatu 65:82.

Naudingiausiu finalo žaidėju išrinktas Aurelijus Jančenko.

„Coca-Cola“ ‒ pirmoji Kauno Mero Mažosios taurės 2019 finalo dalyvė (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:37 val.)BC „Boom“ užtikrintai įveikė „Omegą“ ir žengia į Kauno Mero taurės 2019 finalą (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Coca-Cola“ įveikė „Kauno Rami“ ir paliko pastaruosius be pergalių (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 20:20 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2019 spalio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)