Gemavila vs Kauno TPMC (61:89)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 01 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„KTPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Gemavila“

2019 spalio 01 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 761

Spalio 1 dieną, 21:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2019 komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „KTPMC“ (svečiai). Rungtynėse „KTPMC“ didelio pasipriešinimo nesulaukė, dar iki ilgosios pertraukos susikrovė solidų pranašumą ir laimėjo rungtynes triuškinamu rezultatu 61:89 (15:19, 8:25, 15:22, 23:23).

Pirmojo kėlinuko pradžia nebuvo labai rezultatyvi, o komandos kurį laiką žaidė lygiai. Vis tik jau antrojo ketvirčio metu „KTPMC“ pademonstravo kur kas kokybiškesnę gynybą ir sparčiai tolo. Skirtumas dabar augo su kiekviena minute, „Gemavilos“ ekipa buvo visiškai nepasiruošusi varžovų spaudimui, dažnai klydo, o prasidedant ilgajai pertraukai „KTPMC“ jau turėjo labai solidų pranašumą 23:44.

Po ilgosios pertraukos skirtumas jau nebeaugo taip sparčiai, „KTPMC“ komanda kiek atsipalaidavo gynyboje ir leido varžovams lengviau rinkti taškus. Tuo tarpu patys „KTPMC“ krepšininkai puolime stengėsi žaisti gražiai ir vien dėl to prarado ne vieną progą pelnyti lengvus taškus. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, abi komandos suprato, kad nugalėtojas jau aiškus. Susitkimas baigėsi rezultatu 61:89.

KM „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Gemavila“ krepšininkus (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Po krepšiais dominavę „Resmila.lt“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Gemavilos“ ekipą (2019 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:12 val.)„KTPMC“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„KTPMC“ įveikė BC „Boom“ ir grupės varžybas baigė be pralaimėjimų (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Kauno TPMC“ nepaliko vilčių „Laipsiai“ ir tvirtai žengė į turnyro finalą (2019 spalio 19 d., šeštadienis, 16:34 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)Antroje rungtynių pusėje„KTPMC“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ ekipą (2019 spalio 10 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)„Gemavila“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2019 spalio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)