Coca-Cola vs GZP (74:83)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingoje kovoje „GZP“ įveikė „Coca ‒ Cola“ ekipą

2019 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 679

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos salėje vyko Kauno Mero taurės 2019 A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Coca – Cola“ su svečiais – „GZP“ krepšininkais. Banguotose rungtynėse geresnę žaidimo kokybę išlaikę svečiai nugalėjo varžovus ir liko nepralaimėję grupių etapo kovose.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo geresniu svečių žaidimu. Pralėkus 4 žaidimo minutėms po trijų tolimų tritaškių, iš kurių 2 pataikė T.Mušenkovas, „GZP“ komanda išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (3:14). Tačiau ilgai nelaukę svečiai lygiai tokiu pat stiliumi atsakė varžovams. Trys V. Stočkaus tritaškiai vos per 2 minutes leido šeimininkams išlyginti rezultatą. Visgi kiek geriau kėlinuko pabaigą sužaidė „GZP" krepšininkai. Tai įrodė beveik su sirena M. Stonkaus („GZP“) paleistas tritaškis, kuris leido svečiams po pirmojo ketvirčio susikrauti 6 taškų pranašumą – 24:30.

Antrajame ketvirtyje kiek ryškėjo „GZP“ komandos pranašumas. Greitesnės atakos bei kiek geresnis žaidimas gynyboje leido svečiams vėl pabėgti nuo varžovų dviženkliu skirtumu 32:42. Didžiausią persvara ketvirtyje buvo išaugusi iki 14 taškų. Prieš ilgąją pertrauką – 37:48.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo 7 be atsako „Coca – Cola“ komandos taškais. Tačiau vėliau sekė prastesnė atkarpa ir tuo pasinaudoję svečiai vėl padidino savo pranašumą iki 9 taškų. Visgi permainingas žaidimas ir toliau vyko aikštelėje. Šeimininkams ir vėl pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų. Bet po geresnės atkarpos vėl sekė blogesnė ir ketvirtį „Coca – Cola“ užbaigė turėdama 10 taškų deficitą – 59:69.

Paskutiniajame ketvirtyje vyko apylygis žaidimas. Komandos keitėsi taikliais metimais. „GZP“ komanda išlaikė savo susikrautą pranašumą ir neleido varžovams priartėti. Nors ir bandė šeimininkai dar užsikabinti šiose varžybose, tačiau kiekvienas jų bandymas buvo nesėkmingas. Galutinis rungtynių rezultatas – 74:83.

Kauno Mero taurės 2019 turnyro starte „GZP“ nelengvai palaužė „Arena Biliards“ ekipą (2019 rugsėjo 18 d., trečiadienis, 20:38 val.)Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje : „GZP“ komandos pergalė prieš „Laipsniai“ krepšininkus (2019 rugsėjo 24 d., antradienis, 14:51 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido „Coca ‒ Cola“ komandai nukauti Alytaus „Vakarų“ komandą (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:50 val.)BC „Boom“ laimėjo „Mažosios“ taurės finalą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 15:34 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą ir išsaugojo Kauno Mero Didžiąją taurę (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 19:47 val.)„Coca-Cola“ įveikė „Kauno Rami“ ir paliko pastaruosius be pergalių (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 20:20 val.)„GZP“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Laipsniai“ palaužė „Coca-Cola“ kovoje dėl vietos Didžiosios taurės atkrintamosiose (2019 spalio 06 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Coca-cola“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Arena Biliards“ krepšininkus (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 21:14 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)