Hipocredit.lt vs Artstone (99:53)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ puolimo mašina pervažiavo „Artstone“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse

2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 617

Trečiadienį, kovo 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Hipocredit.lt“ bei svečių „Artstone“. Pirmoje rungtynių pusėje svečių ekipa dar gana garbingai priešinosi vieniems lygos favoritų, tačiau antroje rungtynių pusėje jie visiškai subyrėjo ir buvo pažeminti svečioje teritorijoje.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nieko nelaukdami pademonstravo aukštą žaidimo spartą ir tuo pačiu įgijo jau dviženklį pranašumą, sužaidus vos tris minutes. Per likusią kėlinio dalį „Artstone“ ekipai pavyko prisitaikyti prie varžovų propaguojamo žaidimo ir kėlinuką komandos užbaigė žaisdamos apylygiai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:16. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Hipocredit.lt“, kurie nevengė presinguoti savo varžovų ir taip atverdami progas lengviems taškams iš greitų atakų. Vienu metu komandas skyrė 17-os taškų skirtumas. Per likusią kėlinio dalį komandos apsikeitė sėkmingas išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:32.

Trečiąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo labai panašiai, kaip pirmąjį. Jie sužaidė neblogą atkarpą, kuri leido jiems įgyti jau solidų 19-os taškų pranašumą. Ties tuo „Artstone“ krizė nesibaigė ir jiems niekaip nepavyko išlipti iš duobės. Tuo pasinaudojo „Hipocredit.lt“ ekipa ir nieko nelaukdama nurūko į priekį jau nepavejamu skirtumu. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 76:41. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir aikštelės šeimininkai džiaugėsi iškovodami pirmąją pergalę šiame aštuntfinalyje. Galutinis rungtynių rezultatas 99:53.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):
“Dar tik pirmos rungtynės, lauksim kitų ir žiūrėsim kas bus“.

„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Hipocredit.lt“ išrašė „JVIB“ komandai pirmąjį pralaimėjimą (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:47 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ antrą kartą sutriuškino „Hidraulines sistemas“ ir žengė į Įmonių lygos finalą (87:55) (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir nerealus M.Jakšto tritaškių pataikymas (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:04 val.)