Hipocredit.lt vs Hidraulinės sistemos (75:63)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“

2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 22:36 val., peržiūros: 969

Pirmadienį, vasario 5 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Hipocredit.lt“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir įpusėjus pirmajam kėlinukui rungtynėse buvo lygybė 10:10. Visgi, „Hipocredit.lt“ pataikė kelis tolimus metimus, kurie leido nutolti ir po pirmo kėlinuko pirmauti 19:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Hipocredit.lt“ spurtavo ir įpusėjus kėlinukui jau pirmavo 31:25. Ir toliau rungtynėse visas žaidimo gijas laikę „Hipocredit.lt“ krepšininkai pasibaigus kėlinukui jau pimavo 5 taškų skirtumu 40:35.

Trečiąjį kėlinį su kur kas didesne ugnimi pradėjo šeimininkai ekipa ir spurtuodami 5:0. Nemažą dalį taškų jie pelnė greitose atakose, nes pradėjo presinguoti savo varžovus ir išprovokuodami jų klaidas. Vėliau komandų žaidimas išsilygino ir skirtumas tarp komandų kito nežymiai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:51.

Ketvirtasis kėlinys priklausė „​Hipocredit.lt“​ krepšininkams. Gynyboje geriau žaidę bei puolime taškus rinkę šeimininkai nutolo nuo svečių. Rezultatu 75:63 rungtynes laimėjo „Hipocredit.lt“​ krepšininkai.

Hipocredit.lt komandos treneris M.Špokas: Mūsų pergalę lėmė noras laimėti šiandieną.

„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Nors ir neperžengė 100 taškų ribos, tačiau „Hipocredit.lt“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 00:00 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)