Plastena vs Hipocredit.lt (36:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“

2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1122

Sausio 8 dieną Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Plastena“ priemė svečius „Hipocredit.lt“ komandą. „Hipocredit.lt“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Plastenos“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir keturi pralaimėjimai..

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo „Hipocredit.lt“. Netrukus „Plastena“ pasivijo ir pralenkė varžovus (4:3). Vėliau iniciatyvą perėmė svečiai, kurie septintą minutę pirmavo rezultatu 5:13. Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas dešimt minučių komandas skyrė 10 taškų (10:20).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Hipocredit.lt“. Netrukus taikliu tritaškiu atsakė „Plastena“. Vėliau spurtą surengė svečiai, kurie pelnė 15 taškų be atsako (13:37). Prasidėjus šeštai minutei du taškus pelnė „Plastena“. Kėlinio pabaigoje dar 10 taškų be atsako pelnė „Hipocredit.lt“ (15:47).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Plastena“, o į tai atsakė svečiai dviem taikliais metimais (17:52). Šeimininkai pelnė taškus, o vėliau 10 taškų be atsako pelnė „Hipocredit.lt“ (20:62). Septintą minutę du taškus pelnė „Plastena“. Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (26:67).

Pirmą ketvirto kėlinio pusę be klaidų gynėsi „Hipocredit.lt“, jie pelnė 12 taškų be atsako (26:79). Prasidėjus antrai rungtynių pusei du taškus pelnė „Plastena“. Tai buvo pirmi jų taškai kėlinyje. Vėliau komandos žaidė lygiai. „Hipocredit.lt“ išsaugojo solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 36:88. „Hipocredit.lt“ iškovojo devintą pergalę, o „Plastena“ pralaimėjo penktą kartą.

„Hipocredit.lt“ treneris M.Špokas: „Pirmas rungtynes pralaimėjome pirmame etape šiems varžovams. Gal tieisog rimtai į tai nepažiūrėjome, tai buvo paskutinės pirmo etapo rungtynės. Kas galėjo tuo metu tas atėjo į tas rungtynes ir pralaimėjome. Pralaimėjome tai pralaimėjome. Dabar jau yra antras etapas, rimtesnės rungtynės, dėl to tokių siurprizų nedalinam.“

„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„ACME“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Plasteną“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:27 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)