Telia vs Bitdefender ‒ Altacom (62:101)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kaip ant sparnų antroje rungtynių pusėje žaidę „Bitdefender ‒ Altacom“ nepaliko vilčių „Telia“ ekipai

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 17:49 val., peržiūros: 634

Sekmadienį, sausio 21 d., A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidę „Telia“ (1/9) priemė svečius „Bitdefender ‒ Altacom“ (5/6) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje tritaškiais apsisvaidė abiejų ekipų krepšininkai – šeimininkų S.Banaitis, svečių – M.Mikalauskas, bet prie „Bitdefender ‒ Altacom“ snaiperio prisijungė jo komandos draugai ir svečiai įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 8:17. Tačiau tada S.Banaitis įsegė dar tris tritaškius, kurie išvedė „Telia“ ekipą į priekį – 21:20.

Antrojo kėlinuko viduryje T. Šaltenio tritaškis išlygino rungtynių rezultatą – 28:28. Ir toliau rungtynės vyko lygiai, o kėlinukas baigėsi tiksliu „Telia“ ekipos krepšininko Ž. Macijausko tolimu metimu su sirena, po kurio šeimininkai pralaiminėjo dviem taškais 40:42.

Trečiojo kėlinuko viduryje „Telia“ po S. Banaičio taškų prasiveržus atsilikinėjo vos trim taškais 49:52. Bet tada „Bitdefender ‒ Altacom“ pradėjo taikyti aktyvų spaudimą nuo galinės linijos, šeimininkai pradėjo klysti, o svečiai tas klaidas vertė lengvais taškais. Tai padėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkams po trijų ketvirčių pirmauti dviženkliu pranašumu 52:64.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau „Bitdefender ‒ Altacom“ spaudė savo varžovus ir šį kėlinuką jiems pavyko laimėti triuškinamu rezulatu 10:37, o rungtynėse peržengti šimto taškų ribą, kurią tiksliu tritaškiu paskutinėmis sekundėmis nubrėžė Ž.Gaidžiūnas. Galutinis rungtynių rezultatas 62:101 (21:20, 19:22, 12:22, 10:37).

G.Liutkevičius („Bitdefender ‒ Altacom“) apie pavykusį spaudimą antroje pusėje:

„toks buvo planas. Pirmoje pusėje apylygis labai žaidimas buvo, jų lyderis pataikė daug sunkų metimų, bet paskui matomai pavargo. Buvo planas spausti ir visai gerai gavosi.“

„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)