Kauno TPMC vs R2P Sport (92:74)Kauno taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 04 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno „TPMC“ lengvai susitvarkė su „R2P Sport“ (92:74)

2020 spalio 04 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1201

Sekmadienį, Spalio 4 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Kauno taurės reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko vietos Kauno „TPMC“ ir svečiai „R2P Sport“.

Rungtynes ekipos pradėjo gana nerezultatyviai, tačiau įsibėgėjus pirmajam ketvirčiui vyko atkakli, taškas į tašką kova, visgi kėlinį geriau užbaigė šeimininkai – 21:18.

Antrąjį kėlinį spurtu pradėjo „TPMC“ krepšininkai, kurie visą ketvirtį išlaikė aukštą tempą puolime bei gynyboje – 46:31.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko išlaikyti rungtynių kontrolę ir per trečiąjį kėlinį „TPMC“ ekipa dar labiau padidino savo pranašumą – 72:45.

Ketvirtajame kėlinyje ir svečiai pademonstravo savo puolimo sugebėjimus įmesdami net 29 taškus, tačiau „R2P Sport“ ekipai nebeužteko laiko ir krepšininkai galėjo guostis tik sumažintu deficitu. Galutinis rungtynių rezultatas – 92:74 (21:18, 25:13, 26:14, 20:29)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Dingolaikrodis2020 spalio 05 d., 00:41 val.
Po šių rungtynių dingo išmanusis laikrodis. Jei radote ar žinote kas rado, susiekite +370 629 89 178
„Kauno TPMC“ lengvai susitvarkė su „Kauno kolegija“ (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Kauno kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ po pratęsimo iškovojo dar vieną trofėjų ‒ šįkart „Kauno taurė 2020“ (2020 spalio 14 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Kauno kolegija“ iškovojo trečiąją vietą „Kauno taurėje 2020“ (2020 spalio 14 d., trečiadienis, 23:39 val.)Kazlų Rūdos „Ataka“ ketvirtame kėlinyje įtvirtino pergalę prieš „Kauno TPMC“ šešetuką (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:15 val.)Kazlų Rūdos „Ataka“ Kauno taurės 2020 grupės varžybose išliko nepralaimėjusi (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 17:21 val.)