Kautech ‒ 2 vs Donelaičio (85:95)KKL taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

KKL taurės ketvirtfinalyje „Donelaičio“ peržengė „Kautech ‒ 2“ barjerą

2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 229

Vasario 11 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos KKL taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kautech ‒ 2“ ir „Donelaičio“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po trijų paeiliui tritaškių „Kautech ‒ 2“ išsiveržė į priekį 9:3. Bet tada septynis taškus paeiliui įmetė S.Ražickas, „Donelaičio“ puolimas užsikūrė, o po pirmo kėlinio svečiai buvo priekyje 20:28.

Antrajame kėlinyje ir toliau rezultatyviai žaidė S.Ražickas, per pirmą rungtynių pusę sumetęs 22 taškus, o po krepšiais dominavę „Donelaičio“ krepšininkai įpusėjus susitikimui turėjo dviženklį pranašumą 39:51.

Trečiąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Kautech ‒ 2“, kuri po devynių N. Petrausko taškų priartėjo iki 55:59. Visgi, po nedidelio spurto ir L. Baransko dėjimo „Donelaičio“ vėl atitrūko dviženkliu pranašumu, bet E. Malecko tritaškiai leido šeimininkams artėti iki 70:75.

Lemiamas kėlinys prasidėjo septyniais „Kautech ‒ 2“ ekipos taškais be atsako, po kurių šeimininkai išsiveržė į priekį 77:75. Visgi, tada svečius į priekį patraukė S.Ražickas ir J.Kalnietis, o „Donelaičio“ triumfavo ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 85:95 (20:28, 19:23, 31:24, 15:20).